1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Samsung Galaxy S21 FE için çıkışa yönelik yeni bilgiler geldi

Samsung Galaxy S21 FE için çıkışa yönelik yeni bilgiler geldi
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE modeli çok uzun zamandır gündemde ve telefon için halen yeni bilgiler, çıkış ayrıntıları gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy S21 FE, kısa süre önce  resmi olarak 8 Eylül tarihinde tanıtılacak haberiyle gündeme gelmişti. Şimdi ise telefonun global çip krizinden çok etkilendiği ve eylül ayı içerisinde seri üretime alınacağını aktarıldı.

Kaynaklara göre telefon halen 8 Eylül tarihinde tanıtılabilir ancak satış ya ekim ayında veya kasım ayında başlayabilir. Daha önce de yıl sonuna kaldığı birçok kez dile getirilen Galaxy S21 FE, bazı kaynaklara göre ölü doğuyor.

Kaynaklar bundan bahsediyor çünkü 2022’nin hemen başında Samsung Galaxy S22 ailesi geliyor. Eğer fiyatı çok uygun olmaz ise birçok kişi Galaxy S21 FE yerine Galaxy S22’yi bekleyebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE için tüm teknik ayrıntılar ise şöyle

Galaxy S21 FE gücünü Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerden alacak. Telefon artık kesin olarak belirli pazarlarda Snapdragon 888 işlemci, belirli pazarlarda ise Exynos 2100 işlemci ile satışa sunulacak.

5G desteğine sahip olacağı kesin olan telefon resmi kayıtlara göre 4.500 mAh pil taşıyor. Bu pil için telefonda 45W hızlı şarj desteği bulunuyor. Ancak kutudan 45W değil 25W hızlı şarj cihazının çıkacağı aktarılıyor.

Dikkat çeken telefon, 6,4 inç boyutta 120 Hz bir AMOLED ekrana sahip olacak. 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı Galaxy S21 FE, microSD yuvasına da sahip.

Söylendiği kadarıyla telefonun arkasında 12 megapiksel geniş açı ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto kameraları bir araya geliyor. Galaxy S21 FE‘nin önünde ise 32 megapiksel selfie kamerası yer alıyor.

alakanizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap