1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Samsung Galaxy S21 FE İçin Çıkış Çok Ama Çok Yakında

Samsung Galaxy S21 FE İçin Çıkış Çok Ama Çok Yakında
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE modeli için artık çok ama çok az bir zaman kaldı. Merak edilen telefonun listelenmediği resmi kayıt kalmadı.

Samsung Galaxy S21 FE, hatırlarsınız en son sızıntı konusunda önemli kaynaklardan Jon Prosser’un telefon resmi olarak 29 ekim tarihinde lanse edilecek açıklamasıyla gündeme gelmişti.

Ancak telefon daha önce de karşımıza çıkabilir. Çünkü birçok resmi kayıt sonrasında Galaxy S21 FE, Google’ın resmi AR Core sitesinde de listendi.

Burada direkt olarak tam adıyla yani Samsung Galaxy S21 Fan Edition ismiyle listelenen telefon, Android’in Depth API’na destek veriyor yani AR yani artırılmış gerçeklik uygulamalarıyla problem yaşamayacağını gösteriyor.

Türkiye’de de resmi olarak satılmasını ve Türkiye’de 6 bin TL’den daha pahalı olmasını beklediğimiz telefon, çok geç kalmasına rağmen çıktığında ses getirecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE için tüm teknik ayrıntılar ise şöyle

Galaxy S21 FE gücünü Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerden alacak. Telefon belirli pazarlarda Snapdragon 888 işlemci, belirli pazarlarda ise Exynos 2100 işlemci ile satışa sunulacak.

5G desteğine sahip olacağı kesin olan Galaxy S21 FE, 4.500 mAh pil taşıyor. Bu pil için telefonda 45W hızlı şarj desteği bulunuyor. Ancak kutudan 45W değil 25W hızlı şarj cihazının çıkacağı aktarılıyor.

Dikkat çeken telefon, 6,4 inç boyutta 120 Hz bir AMOLED ekrana sahip olacak. 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı Galaxy S21 FE, arkasında üç farklı kamera taşıyor.

Burada tam olarak 12 megapiksel geniş açı ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto kameraları bir araya geliyor. Galaxy S21 FE‘nin önünde ise 32 megapiksel selfie kamerası yer alıyor.

alakanizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap