1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Samsung Galaxy S21 Cihazlar İçin One UI 4 Beta Programını Kullanıma Açtı

Samsung Galaxy S21 Cihazlar İçin One UI 4 Beta Programını Kullanıma Açtı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Samsung, Galaxy S21 serisi için One UI 4 Beta programının başladığını duyurdu. Android 12 işletim sistemi tabanlı bir arayüz olan One UI 4, kullanıcılara yeni ve daha gelişmiş özelleştirme ve gizlilik özellikleri sunuyor.

Samsung Galaxy S21 Serisi cihazları olan belirli bölgelerdeki kullanıcılar cihazlarındaki Samsung Members uygulaması üzerinden beta programına kayıt yaptırabiliyor. Kullanıcılar, One UI 4’ün tasarımını ve yeni özelliklerinin ön izlemesini yaparak geri bildirim gönderebiliyor.

varlıklı tema seçenekleriyle kullanıcılar ana ekran, simgeler, bildirimler, duvar kağıdı gibi birçok unsur için yapılandırma araçlarına ulaşabiliyor. Kullanıcılar cihazlarının görünümü ve fonksiyonelliği üzerinde diledikleri ayarları uygulayabiliyor. Kullanıcılar ilaveten daha geniş bir emoji yelpazesine tek bir noktadan kolayca erişebiliyor ve daha zengin iletişim deneyimlerinin keyfine varmak için seçenekler arasında zahmetsizce dolaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

One UI 4 ile Samsung Galaxy S21’e yenilikler geliyor

Yeni One UI 4 arayüzü ilaveten gelişmiş gizlilik ve koruma işlevleri de sunuyor. Kullanıcılar uygulamaların kamera ve mikrofon kullanımı izinleriyle ilgili aldıkları uyarılar sayesinde, erişim vermek istemedikleri durumlarda izinleri anında devre dışı bırakabiliyor. One UI 4 ilaveten Android 12’nin izin seçeneklerinin kapsamını da genişletiyor. Güncelleme kullanıcıların 24 saatleri haricinde son yedi gündeki izin geçmişlerini görüntülemelerini de sağlıyor. Bu arada kullanıcılar hem izinlerinin hem de uygulamalarının mevcut veri kullanım miktarını görüntüleyebiliyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap