1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Samsung Galaxy Note için kameralı S Pen dönemi gerçek olabilir

Samsung Galaxy Note için kameralı S Pen dönemi gerçek olabilir
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Samsung Galaxy Note

cenup Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yeni patentler almaya devam ediyor. Bu sefer Galaxy Note merkezli bir patent gündemde.

Samsung tarafından alınan en son patent, karşımıza bünyesinde kamera yer alan bir S Pen kalem modelini çıkarıyor. LestGoDigital tarafından bulunan bu patent, gerçekten ilginç görünüyor.

Telefonların dışında da kullanılabilecek bu kameralı S Pen, ihtiyaç olmadığı zaman telefonun gövdesine konulabilecek. Bu hareket temelli kontrol desteği getirecek kalemin bünyesinde ufak bir bacak da yer alacak. Böylece kalem tek başına örneğin bir masaya konulabilecek.

Bünyesinde kamera olduğu için telefonun selfie kamerasına ihtiyacı bitirecek ve pop-up kamera benzeri bir deneyim getirecek bu altyapı, şimdilik 2022’de gerçek olacak mı bilmiyoruz. Ancak bu yapı gerçek olursa ses getirebilir ve kişileri de sevindirebilir.

samsung galaxy note icin kamerali s pen donemi gercek olabilir 1
samsung galaxy note icin kamerali s pen donemi gercek olabilir 3

Samsung, yeni Galaxy Note modelleri çıkaracak mı?

Samsung’dan 2021’de yeni bir Galaxy Note gelmedi, gelmeyecek. Firma bunu resmi olarak kendisi açıkladı. Samsung’dan Galaxy Note serisi tamamen öldü, artık bir Galaxy Note çıkarmayacağız tarzında bir açıklama ise mutlaka yapılmıyor.

Yüksek ihtimalle 2022’de yeni bir Galaxy Note modeli gelecek. Kısa süre Galaxy Note için marka yenilemesi yapmadığı için seriyi iptal ettiği iddia edilen, ancak bu da tam da doğru olmayan firma, yeni konuşan sağlam bir kaynağa göre yeni bir Galaxy Note geliştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bahsettiğimiz bu kaynak Samsung sızıntıları konusunda bir numaralı isimlerden Ice Universe. Kaynağa göre yeni Galaxy Note için, farklı bir deyişle yeni jenerasyon Galaxy Note için tedarik ağlarından ilk kanıtlar görünmeye başlamış durumda.

Bu kadar fazla oranda talep varken Samsung’un Galaxy Note serisini bir model daha çıkamadan öldürmesi zaten çok olası değil. Bu açıdan artık yüzde 90 kesin olarak 2022 çıkacak yeni Galaxy Note için hazır olmak gerekiyor.

alakanizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap