1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Samsung Galaxy Note 22 Ultra için tasarım yapısı netlik kazandı

Samsung Galaxy Note 22 Ultra için tasarım yapısı netlik kazandı
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Samsung Galaxy Note 20 Ultra Samsung One UI 3.1 Samsung Messaging

cenup Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bugün Galaxy Note 22 Ultra ve tasarım yapısı ile gündemde yer alıyor. Model 2022’de geliyor.

Biliyorsunuz 2021 boş geçildi ancak yüksek ihtimalle 2022’de yeni bir Galaxy Note serisi gelecek. Kısa süre önce Galaxy Note için marka yenilemesi yapmadığı için seriyi iptal ettiği iddia edilen ancak bu doğru olmayan firma, yeni seri için aktif olarak çalışıyor.

nihayet gelen bilgiler ise yukarıda da dediğimiz gibi direkt olarak Galaxy Note 22 Ultra modeline odaklanıyor. Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe, telefonun köşeli tasarıma sahip olacağını açıkladı.

ani fazla modelden oluşan 2022 Galaxy Note serisi, yüzde 99 ihtimalle ortak olarak köşeli tasarımı sürdürecek. tarafi her telefon benzer bir çizgiyi paylaşacak. Biliyorsunuz son dönemdeki tüm Galaxy Note modelleri de köşeli çizgideydi ve bu genel olarak beğeniliyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 22 Ultra için özel bir S Pen karşımıza çıkarabilir

Samsung tarafından alınan en son patent, karşımıza bünyesinde kamera yer alan bir S Pen kalem modelini çıkarmıştı. LestGoDigital tarafından bulunan bu patent, gerçekten ilginç görünüyor ve 2022 için bir sürpriz yapabilir.

Telefonların dışında da kullanılabilecek bu kameralı S Pen, ihtiyaç olmadığı zaman telefonun gövdesine konulabilecek. Bu hareket temelli kontrol desteği getirecek kalemin bünyesinde ufak bir bacak da yer alacak. Böylece kalem tek başına örneğin bir masaya konulabilecek.

Bünyesinde kamera olduğu için telefonun selfie kamerasına ihtiyacı bitirecek ve pop-up kamera benzeri bir deneyim getirecek bu altyapı, şimdilik 2022’de gerçek olacak mı bilmiyoruz ancak potansiyelin yüksek olduğunu belirtelim.

alakanizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap