1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Sam Asghari’den Britney Spears hayranlarına evlilik sözleşmesi yanıtı

Sam Asghari’den Britney Spears hayranlarına evlilik sözleşmesi yanıtı

featured

- Advertisement -

[ad_1]

Sam Asghari'den Britney Spears hayranlarına evlilik sözleşmesi yanıtı

- Advertisement -

Britney Spears’ın nişanlısı Sam Asghari, pop yıldızına evlilik sözleşmesi imzalaması çağrısında bulunan hayranlara yanıt verdi. Herkese teşekkür eden Asghari hayranlara espirili bir dille, “Beni terk etmesine ihtimaline karşı bir sözleşme imzalayacağız” dedi.

0AinMWePeEqARreMeSmtcA
Sam Asghari ile Britney Spears’ın nişanlandıklarını duyurmalarının ardından pop yıldızına hayranları tarafından servetini korumak için evlilik sözleşmesi yapması çağrısında bulunuldu.
Asghari yaptığı açıklamada, “konutlilik sözleşmesini düşünen herkese teşekkür ederim” dedi.
Asghari espirili bir dille, “Elbette, bir gün beni terk etmesi ihtimaline karşı cipimi ve ayakkabı koleksiyonumu korumam için sağlam bir evlilik sözleşmesi imzalayacağız” diye konuştu.
Spears’a servetini koruması gerektiğini söyleyen hayranlar arasında Oscar ödüllü oyuncu Octavia Spencer da vardı. Nişan duyurusunun altına Spencer, “konutlilik sözleşmesi imzalamasını sağla” diye yorum yapmıştı ama daha sonra yorumu sildi.
rhmZ RnS6kCDW blkieJqg
Jamie Spears’a karşı 13 yıldır verdiği vasilik mücadelesinde zafere çok yakın olan Spears, Sam Asghari ile nişanlandıklarını yayınladıkları bir video ile duyurmuştu.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap