1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Salesforce içerik platformunu piyasaya sürecek

Salesforce içerik platformunu piyasaya sürecek
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Salesforce içerik platformunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Salesforce+ daha çok iş dünyasına yönelik içeriklere sahip olacak.

Salesforce içerik platformunu duyurdu

Enterprise yazılım firması Salesforce Inc, işletmelere ve profesyonellere odaklanan orijinal içeriğe sahip bir akış hizmeti olan Salesforce+’ı piyasaya süreceğini söyledi.

Şirket, kendi stüdyosunun Eylül ayında Dreamforce etkinliğinde piyasaya sürülecek olan akış hizmeti için temel içeriği geliştirdiğini ve tamamladığını söyledi. Walt Disney Co ve Netflix tarafından sunulan akış seçeneklerinden farklı olarak bir iş medya platformu olması amaçlanan hizmet, canlı deneyimler, orijinal diziler ve podcast’leri içerecek. Yani sosyal ve kültürel içeriklerden daha çok iş dünyasını içeren içeriklere odaklanılacak.

İçerik listesinde IBM, Levi’s ve GoFundMe gibi şirketlerden pazarlamacıların yer aldığı ” Connections” ve Coca-Cola, PayPal ve Ford Motor gibi markaların genel müdürlerinin yer aldığı “The Inflection Point” yer alıyor. Salesforce+’ın içerik ağını önümüzdeki günlerde daha da büyütmesi bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap