1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Ryder otonom kamyon şirketi ile ortaklık kuruyor

Ryder otonom kamyon şirketi ile ortaklık kuruyor

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Ryder otonom kamyon şirketi ile ortaklık kurarak, tedarik zinciri ve filo yönetmini otomatize ediyor. Ryder bu konuda Embark ile anlaştı.

Ryder otonom kamyon şirketi Embark ile çalışacak

Tedarik zinciri ve filo yönetimi çözümleri şirketi Ryder, başka bir otonom kamyon şirketiyle ortaklık kuruyor. Ryder, Embark’ın otonom kamyon geliştiricisi tarafından işletilecek, ülke çapında 100’e kadar aktarım noktasından oluşan bir ağ başlatmasına yardımcı olma planlarını duyurdu.

Bu, Ryder’ın otonom kamyon şirketleri ile üçüncü kamu ortaklığı oldu. Kısa süre önce, Waymo Via’nın standartlaştırılmış filo bakımı ve yönetimine yardımcı olarak otonom kamyonculuk işini ölçeklendirmesine yardımcı olmak için devam etmekte olan planlarını duyurmuştu.

Embark ile ortaklığının bir parçası olarak Ryder, saha operasyonları, bakım ve filo yönetimi sağlayacak. Ayrıca, Embark’ın, yükün sürücüsüz uzun yol kamyonlarından ilk ve son mil teslimatı için sürücü kontrollü kamyonlara taşındığı stratejik olarak konumlandırılmış aktarım noktaları ağında danışmanlık rolünü üstlenecek.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap