1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Rol yapma deneyiminizi zirveye taşıyacak en iyi GTA 5 sunucuları

Rol yapma deneyiminizi zirveye taşıyacak en iyi GTA 5 sunucuları

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

GTA Online, oyuncular tarafından yoğun bir ilgi görüyor. Bünyesinde bulunan kişiler açık dünyada gerçek hayat deneyimini sevdiler. Bu yüzden de çeşitli alternatifler aramaya başladılar. GTA 5‘in kendi dosyalarını kullanarak oluşturulmuş bir online mod olan Fivem, çoğu sunucuyu içerisinde barındırıyor. Bunların içerisinde rol yapma sunucuları da yer alıyor. Biz de bu içeriğimizde bunların arasından en iyi gördüklerimizi değerlendirdik. İşte en iyi GTA 5 rol yapma sunucuları…


2021 yılında PlayStation 4 alınır mı?

2021 yılında PlayStation 4 alınır mı?

PlayStation 4 konsolunun oldukça fazla kullanıcısı var. Biz de 2021 yılında bu konsolun alınabilirliğini değerlendirdik.

GTA 5 bünyesindeki en iyi rol yapma sunucuları

Eightborn Roleplay

Rol yapma deneyiminizi zirveye taşıyacak en iyi GTA 5 sunucuları

İlk sunucumuz olan Eightborn ile başlıyoruz. Twitch yayıncısı Elraenn‘in yönetiminde kurulan sunucu, az ama öz oyuncuya rol yapma deneyimi sağlıyor. Sunucu içerisinde vereceğiniz emeğin gerçekçi olması eğlence açısından Eightborn’ü daha iyi yerlere getiriyor. Buna bir örnek verecek olursak, bir araba satın alırken ödeyeceğiniz parayı çıkartmak için pek çok işte çalışıp uzun bir süre biriktirmeniz gerekiyor.

Bünyesinde bulundurduğu oyuncuların rol yapma düzeyi de oldukça iyi seviyede. Şu anda kapalı durumda olan sunucunun ilerleyen zaman içinderda yeni sezonla açılması planlar dahilinde.

Discord sunucusuna katılmak için: https://discord.gg/xDA6jzeKxh

VR Roleplay

Rol yapma deneyiminizi zirveye tasiyacak en iyi GTA 5 sunuculari 2

VR Roleplay, daha çok aile ve çete rollerine odaklanmış durumda. tekrar de çok fazla Gun RP denilen çatışma rollerine girilmiyor. Daha çok iki mafya veya çete arasındaki uzlaşma veya konuşma durumlarına eğilim var. Sunucu çok üst düzey bir rol bilgisi istemiyor, daha çok eğlenceye önem veriyor.

Bu sunucuda çeşitli yayıncılar yer alıyor. Siz de Discord üzerinden katılım sağlayarak sevdiğiniz isimlerle birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Discord sunucusuna katılmak için: discord.gg/vrroleplay

Serenity Roleplay

Rol yapma deneyiminizi zirveye tasiyacak en iyi GTA 5 sunuculari 3

Burada VR Roleplay‘in aksine çete rolleri yerine daha çok sosyal odaklı rollere yer veriliyor. mesele sunucu içerisindeki ana toplanma yeri haline gelen motelde çeşitli sohbet ortamları kuruluyor. Bunun yanı sıra sunucunun ekonomisi ve rol düzeyi orta seviyede. tarafi Rol yapma sunucularında bir süre geçirmiş oyuncular rahatlıkla ortama ayak uydurabilir. Ayrıca Serenity Roleplay‘in teknik açıdan da oturmuş bir düzeni var.

Discord sunucusuna katılmak için: discord.gg/serenityrp

Sizlere hangi GTA 5 Roleplay sunucusu daha ilgi çekici geldi?

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap