1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Rockstar Games’in üst şirketinden heyecanlandıran açıklama!

Rockstar Games’in üst şirketinden heyecanlandıran açıklama!

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Rockstar Games’in bağlı olduğu dev oyun stüdyosu Take-Two, yeni bir oyun bekleyen hayranlarına müjdeyi verdi. Oyun stüdyoları bazen sevilen oyunlarını yeniden harmanlayarak yapımın türüne göre “remastered” veya “remake” gibi yeni oyunlar çıkartır. Take-Two da bu şekilden gidecek ve karşımıza üç yeni remastered veya remake oyun çıkaracak. Bunlardan iki tanesi zaten belli olsa da üçüncünün ne olduğu bizi derin bir meraka düşürüyor.


Activision’dan hayranlarını üzen Modern Warfare 3 açıklaması

Activision’dan hayranlarını üzen Modern Warfare 3 açıklaması

Ünlü oyun şirketi Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered oyununu bekleyen hayranlarına üzücü bir açıklama yaptı.

Take-Two, eski oyunlarının üçüne göz kırpacak

Yeni nesil konsolların gelişiyle akıllara kazınmış olan ve hala oynanan GTA 5’in yenilenmesi gerekti. Oyunun önceki nesil jenerasyonlardaki sürümü şu an satılsa da yıl sonunda oyunun remastered halini göreceğiz. Ancak GTA Online ve GTA 5 iki ayrı oyun olarak geliştirileceği için Take-Two’nun üç remastered oyun planından iki tanesi GTA serisini kapsamış oluyor.

take two
GTA: Vice City

Üçüncü remake için birkaç iddia söz konusu. Bunlardan bizi en çok heyecanlandıran, Red Dead Redemption serisinin ilk oyununun remake olarak yeniden çıkması. Serinin ikinci oyunu satış rekorları kırmış ve oyuncuların kalbine yerleşmiş iken birinci oyundaki maceranın yeniden harmanlanması oyuncuların istediği bir hareket olurdu.

Bununla birlikte GTA 3 veya GTA: San Andreas oyunlarından birinin remake hale getirileceği zaman zaman gündeme geliyordu. Geçen yıl Mafia: Definitive Edition’ın çıkmasıyla Take-Two, çok büyük bir etki yaratmıştı. Büyük ihtimalle GTA veya RDR serilerinden bir oyunun yenilenmesi oyun piyasasını çalkalayacaktır.

Sizce eski Take-Two oyunlarından hangisi yeniden çıkmalı? Yorumlarda tartışma başlatabilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap