1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Renault Express Combi ve Express Van için Türkiye tarihi verildi

Renault Express Combi ve Express Van için Türkiye tarihi verildi
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Önümüzdeki ay düzenlenecek Türkiye lansmanıyla listelere ekleneceği açıklanan Renault Express Combi ve Express Van için resmileşen özellikleri hatırlama vakti.

2021 yılının ilk çeyreğiyle birlikte tanıtımı gerçekleştirilen Renault Express ailesi için Türkiye yollarına çıkma vakti geldi. Resmi kaynaklar tarafından bugün paylaşılan ilk bilgiler kapsamında Combi ve Van gövde tipiyle listelere dahil olacağını gördüğümüz aile, önümüzdeki ayın son haftası itibarıyla satışa sunulacak. 21 Eylül’de düzenlenecek Türkiye lansmanıyla fiyat, donanım ve motor seçenekleriyle karşımızda olacak Renault Express Combi ve Express Van için biz de etkinlik kapsamında sizlere son gelişmeleri aktarıyor olacağız.

Renault Express Combi ve Express Van için öne çıkan özellikler

90’lı yılların son dönemlerinde başlayan macerasında 2021 model yılıyla birlikte yeni bir nesile kavuşan Kangoo ailesi, Express ve Express Van gibi versiyonlarına ayrılıyor. Kullanım amaçlarına göre hizmet eden bu versiyonların teknik nitelikleriyse büyük ölçüde birbirlerinde yakın.

2021 renault kangoo 7

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tamamen yeni Express Van, işletmelerin tüm temel ihtiyaçlarına cevap veriyor. Express Van, 4.39 m uzunluk, 1.91 m yüklenebilir taban alanı ve 716 mm genişliğinde sürgülü yan kapıyla geliyor. Kullanışlı boyutlarıyla benzinli versiyonu ile maksimum 780 kg ve dizel versiyonu ile ise 650 kg yük taşıma kapasitesi sunuyor. Express Van’ın kokpitinde ise 48 litrelik kokpit saklama alanı bulunuyor. Yeni Express Van Avrupa’da, 6 ileri manuel şanzıman ile kombinlenmiş, 1.3 litre TCe 100 beygir benzinli motorun yanı sıra, 1.5 Blue dCi 75 beygir ve 95 beygir dizel motorlar seçeneklerini tüketicilerle buluşuyor. Türkiye pazarı için de bu motorları listelerde görmeyi bekliyoruz. Aileye eklenen akıllı elektronik destek sistemleri de sınıftaki diğer isimlerde olduğu gibi binek modelleri aratmayacak bir teknolojiyi getirecek.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap