1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Remastered GTA’lardan oyuncuları üzen haber geldi!

Remastered GTA’lardan oyuncuları üzen haber geldi!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

reyun dünyasının başarılı şirketlerinden biri olan Rockstar Games, üzerinde çalıştığı iddia edilen yeni projelerle oyunseverleri heyecanlandırmayı başardı. Bu haftanın başlarında güvenilir oyun otoriteleri tarafından şirketin GTA Trilogy adında bir Remastered üçlemesi üzerinde çalıştığı ortaya çıkarılırken, yapımlarla ilgili bazı bilgilerin yanlış verildiği ortaya çıktı.


Rockstar duyurdu: Remastered GTA’lar geliyor!

Rockstar duyurdu: Remastered GTA’lar geliyor!

GTA V’in yeni nesil versiyonunu geliştirmekle meşgul olan Rockstar Games’in, 3 oyunun remastered versiyonu üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

GTA Trilogy, 2022 yılında çıkabilir

GTA Trilogy, Rockstar Games tarafından resmi bir şekilde duyurulmadı, ancak Kotaku ve VGC gibi oyun otoriteleri tarafından resmen onaylanan Trilogy, oyun dünyasını şimdiden sallamayı başardı. PS2 döneminde çıkış yapan GTA IIIGTA Vice City ve GTA San Andreas oyunlarının Remastered sürümlerini kapsayan GTA Trilogy’nin ilk etapta 2021 yılının sonlarına çıkış yapması bekleniyordu.

gta 1

Ancak geçtiğimiz günlerde yaşanan yeni bir gelişme, oyunseverleri fazlasıyla üzdü. Call of Duty ve Battlefield serileri hakkında güvenilir sızıntıları ile öne çıkan Tom Henderson, GTA Trilogy iddiasının mutlaka doğru olduğunu ancak çıkış tarihi konusunda yanlış bilgi verildiğini belirtti. Henderson’a göre Remastered GTA üçlemesi, 2021’in aksine 2022 yılında oyuncularla buluşacak.

Bunun yanı sıra oyun dünyasının merakla beklediği GTA 6 hakkında da elde ettiği bilgileri paylaşan Henderson, oyunun en erken 2025 yılında çıkış yapacağını ve Vice City’nin genişletilmiş haritasına sahip olacağını belirtti. Henderson’un GTA Trilogy ve GTA 6 hakkında ortaya koyduğu bilgiler, kısa süre içinde Bloomberg gazetecisi Jason Schreier ve VGC tarafından doğrulandı.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap