1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Red Dead Redemption Remaster ile bizi neler bekliyor?

Red Dead Redemption Remaster ile bizi neler bekliyor?
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption (RDR) oyununun Remaster versiyonu için müjdeli haberi verdi. Sizler için Read Dead Redemption Remaster hakkında sızıntıları ve iddiaları derledik.

Red Dead Redemption Remaster nasıl olacak?

Rockstar Games’in en iyi oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2 (RDR 2), Grand Theft Auto 5 oyununu geride bırakarak en yüksek kazanç elde ettiği oyun ünvanına sahip oldu.

red dead redemption remaster ile bizi neler bekliyor 1

Henüz Red Dead Redemption 2 oyununu deneyimlemeyenler ilk olarak Remaster versiyonunu oynadıklarında olay örgüsüne daha iyi bir şekilde hakim olabilecek.


Rockstar duyurdu: Remastered GTA’lar geliyor!

Rockstar duyurdu: Remastered GTA’lar geliyor!

GTA V’in yeni nesil versiyonunu geliştirmekle meşgul olan Rockstar Games’in, 3 oyunun remastered versiyonu üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Red Dead Redemption Remaster’ın Red Dead Online ile çapraz etkileşime geçecek bir özellik ile geleceği tahmin ediliyor. Bu sayede Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Redemption Remaster oyuncuları aynı platformda bulunabilecek.

İddiaya göre Rockstar, Red Dead Redemption 3 için de hazırlık yapıyor. Red Dead Redemption Remaster’da yeni oyun için bazı ipuçlarının yer alacağı tahmin ediliyor.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap