1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Realme Pad Android tablet için neredeyse hiç sürpriz kalmadı

Realme Pad Android tablet için neredeyse hiç sürpriz kalmadı

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Realme Pad

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Realme, ilk Android tableti Realme Pad için resmi paylaşımları sürdürüyor.

Realme Pad, firmanın ilk Android tablet modeli olarak merak uyandırıyor. Yapılan sızıntılar ile ayrıntılanan tablet, baktığımız zaman 10,4 inç boyutunda WUXGA+ (2000×1200) çözünürlükte bir “60 Hz” AMOLED ekran üzerine kuruluyor.

Gücünü MediaTek imzalı Helio G80 işlemciden ve 4 GB veya 6 GB RAM’den alan 64 GB depolamalı tablet, yüzde 100 kesin olarak 7.100 mAh pil üzerine kuruluyor. 18W hızlı şarj desteğine sahip bu pil, firmaya göre 65 gün bekleme ve 12 saat video izleme süresi sunuyor.

9 Eylül tarihinde resmileşecek Realme Pad, arkasında ve önünde 8 megapiksel çözünürlük taşıyan birer kamera taşıyor. kuvvet butonu üste, ses açma kapatma butonları ise yan üste konumlandırılan tablet, bağlantı için USB-C kullanıyor.

Çift hoparlör ile 3.5 mm kulaklık girişi taşıyan ve microSD üzerinden depolama artışına izin veren tablet, 6.9 mm kalınlığıyla ince Android tablet arasına adını yazdırıyor. Model şu an sadece net fiyat etiketi bilinmiyor ancak bunun da fazla olması beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme Pad Android tablet Türkiye’de de satılacaktır

Hep söylediğimiz gibi yakında Realme GT serisi akıllı telefon modellerini resmi olarak Türkiye’de satacak firmanın, ilk dizüstü Realme Book ile beraber ilk Android tabletini de Türkiye pazarına getirmesi çok olası görünüyor. Ancak bunun halen kesin olmadığını belirtmek gerekiyor.

alakanizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap