1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Realme GT 2 Pro Özellikleri ve Fiyatı

4 Ocak tarihinde Realme'nin amiral gemisi olan GT 2 Pro'nun teknik özellikleri ve fiyatına hep birlikte bakalım.

Realme GT 2 Pro Özellikleri ve Fiyatı
+ - 0

- Advertisement -

Türkiye’de üretimlerine başlayan Oppo’nun alt markası olan Realme, yeni amiral telefonu GT 2 Pro yakın zamanda piyasada satışa sunulacak. Realme GT 2 Pro özellikleri neler? Türkiye satış fiyatı ne olacak? Hepsinin detayına bakalım.

- Advertisement -

Realme’nin başkan yardımcısı ve küresel pazarlama başkanı Xu Qi, Realme GT 2 Pro hakkında bazı ayrıntıları açıkladı. Yapılan açıklamalar ile birlikte  teknik özellikleri neler bunu yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Realme GT 2 Pro Özellikleri

Şimdiye kadar yapılan açıklamalara göre Realme GT 2 Pro, LTPO ekrana sahip ve 120Hz yüksek yenileme hızı özelliği sunacak. Ekran çözünürlüğü 3216×1440 olacak. Sadece ekran özelliği ile birlikte markanın amiral gemisi olduğu açıkça ortada görünüyor. Realme GT 2 Pro düz bir ekrana sahip olmasına rağmen kullanıcıya kavisli ekran görümünü verecek.

Realme GT
Realme GT 2 Pro Özellikleri ve Fiyatı

 

Realme GT 2 Pro, 150 derecelik ultra geniş açılı kamerası balık gözü modu ile bu özelliği sunacak. Bu kamera, geniş açılı ana kameranın %278 katına genişlemiş bir görüş açısına sahip olacak. Anten Dizilimi Matris Sistemi (Anten Bağlantı Teknolojisi, Wifi Arttırıcı ve NFC teknolojisi) ile donatılan GT 2 Pro dünyanın ilk ultra geniş bantlı anten bağlantı teknolojisine sahip olacak. Bu teknoloji, GT 2 Pro’nun sinyal alışverişini arttıracak. GT 2 Pro’nun arka kapağında çevre dostu biyopolimer malzeme kullanıldı. Fosil ham maddelerin aksine sürdürülebilir bir yönteme geçiş yapan Realme, Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikası aldı.

Realme GT 2 Pro Fiyatı

Realme GT 2 Pro serisi 4 Ocak tarihinde satışa sunulacak. Fiyatı ile ilgili şuana kadar herhangi bir açıklama yapılmadı. Piyasada olan telefonlar kadar pahalı olmayacağı biliniyor.

Daha önce teknik özelliğinden bahsettiğimiz “Adından Söz Ettirecek Olan Realme GT 2 Pro Özellikleri” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

 

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap