1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Rainbow Six Extraction’dan yeni oynanış videosu geldi

Rainbow Six Extraction’dan yeni oynanış videosu geldi

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Ubisoft tarafından yayınlanan tanınmış FPS oyun serisi Tom Clansy’s Rainbow Six‘e yeni katılacak Rainbow Six Extraction için gün saymaya başladı. Sabırsızlıkla beklenen oyun için yayıncı şirket, ayrıntılı bir oynanış videosu paylaştı.

Geçtiğimi yıllarda, başlangıçta Rainbow Six Quarantine olarak duyurulan, fakat sonrasında dünya çapında COVID-19 hastalığının önlemi olan karantina ile ilişkilendirilmesi nedeniyle isim değiştirme kararı alan oyun, yeni adını Rainbow Six Extraction olarak duyurmuştu.

Ocak 2022‘de çıkması beklenen yapım, 2019 yılından beri araya giren pandemiden ve isim değişikliklerinden dolayı hayranlarıyla buluşmasını oldukça uzattı. lakin oyun bu sefer oyuncuların kalbini fethedecek gibi gözüküyor.


Rainbow Six Siege, oyuncu rekoru kırdı

Rainbow Six Siege, oyuncu rekoru kırdı

Rainbow Six Siege, başarısını sürdürüyor. 2015’te piyasa çıkan birincil şahıs nişancı oyunu, oyuncu sayısında rekorları geride bıraktı.

Rainbow Six Extraction hakkında yeni ayrıntılar geldi

Ubisoft tarafından oyunla alakalı ayrıntılı bir oynanış videosu paylaşıldı. reyuncuların merak edilen neredeyse tüm soruların cevapları video içerisinde yer alıyor. Rainbow Six Extraction, 18 operatör, sürekli gelişen 12 harita, yüksek ödüllü 13 görev, 25 cihaz, 69 silah, 13 düşman türü, kapsamlı ilerleme sistemi, yeni hikaye, 3 oyunculu eşli oyun, solo oyun, tam çapraz platform ve sonsuz yeniden oynanabilirlik özellikleriyle karşımıza çıkıyor.

SDNShiftdelete.net

Yayınlanan videoda gördüğümüz üzere Rainbow Six operatörleri yeni bir tehdit ile karşı karşıya geliyor: Arkealar. Tek başınıza da oynasanız, ekibinizle beraber de oynasanız Arkea akınlarının hiçbiri aynı olmayacak. 4 farklı harita ve 13 görevden oluşan yeni hikayeli bir oyun ile karşı karşıyayız. Her birinin farklı özelliği olan 18 operatör ile birlikte sürekli gelişen 12 haritada mücadele edeceğiz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Ocak 2022’de Xbox Series X, Xbox Series S, PS5, Xbox One, PS4 ve PC için çıkış yapacak. Ubisoft tarafından verilen bilgiye göre, oyunu ön siparişte satın alırsanız Orbital Decay Paketi hediye edilecek. Bu paketin içeriğinde ise Orion üniforması, Finka ve Lion için kafa teçhizatı gibi Epik eşyalar, Universal Vaporized silah görünümü ve Crashlander süsü bulunacak.

Peki siz yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce başarılı bir oyun olacak mı? Yorumlarda oyun hakkında kanaatlerini belirtebilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap