1. Ana Sayfa
  2. Oyun

PUBG: New State ikinci alfa testi tarihi açıklandı

PUBG: New State ikinci alfa testi tarihi açıklandı
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

PUBG: New State duyurulduğundan beri oldukça yoğun ilgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde Google Play Store üzerinde 20 milyon ön kayıt başvuru sayısını geçen yapım ikinci alfa testi tarihini duyurdu. Haziran ayında gerçekleşen birinci alfa testinden geri dönüşler aldığını belirten şirket optimizasyon konusunda da değişikliklere gitmiş.


Efsane Battle Royale oyunu PUBG’nin ismi değişti!

Efsane Battle Royale oyunu PUBG’nin ismi değişti!

PUBG bütün dünyada sevilerek oynanmaya devam ediyor. Oyunun geliştiricisi Krafton bugün isim konusunda değişikliğe gittiklerini açıkladı.

PUBG: New State ikinci alfa testi daha fazla ülkeye açılacak

Bu yıl erişime açılması planlanan PUBG: New State, Apex Legends ile birlikte en çok beklenen mobil Battle Royale oyunlarından birisi. Geliştirici şirket Krafton, PUBG: New State için ikinci bir alfa testi sürecinin başlayacağını açıkladı. Bunun yanı sıra ilk alfa testi iki ay önce Haziran‘da gerçekleşmişti. Ayrıca yalnızca ABD ile sınırlıydı. Bu sefer oyun birden fazla ülkede erişime sunulacak ve daha fazla oyuncuya deneyim şansı sunacak.

Teste Türk oyuncular da erişim sağlayacak

Krafton, ikinci alfa testi duyurusunu resmi sosyal medya hesaplarından gerçekleştirdi. Şirket oyunu bu sefer daha geniş bir kitleye yaymak istediğini de belirtti. PUBG: New State için ikinci alfa testi 27 Ağustos – 29 Ağustos arası gerçekleşecek ve kayıt 9 Ağustos‘tan itibaren başlayacak. Başvuruda bulunmak için buraya tıklayarak resmi web sitesine gidebilirsiniz.

PUBG New State ikinci alfa testi tarihi açıklandı

Krafton, PUBG: New State alfa sürümünün toplam 28 ülkede erişime açılacağını onayladı. Bu ülkeler arasında Türkiye‘nin de yer alması Türk oyuncuları sevindirdi.

İkinci alfa testi iOS cihazlara da geliyor

Şirket PUBG: New State‘i yalnızca coğrafi olarak değil cihaz olarak da genişletiyor. Android‘in yanında iOS cihazlarına da gelecek olan yapım iOS kullanıcılarının yüzünü güldürdü.

PUBG New State ikinci alfa testi tarihi aciklandi 2

Geliştiriciler bundan önceki 11 – 13 Haziran arasında yaptıkları ilk alfa testindeki geri dönüşleri değerlendirdiklerini açıkladılar. Ayrıca geri bildirimlere dayanarak oyunda birçok optimizasyon değişikliği yaptıklarını belirttiler.

Oyun tam olarak çıktığı gün bildirim almak istiyorsanız Google Play Store üzerinden ön kayıt yapabilirsiniz. Böylece oyunu ilk deneyenlerden olabilirsiniz. Bunun yanı sıra 20 milyondan fazla oyuncu şimdiden kayıt yaptırmış durumda. Şirket oyunu bu yıl içerisinde oyuncuların beğenisine sunmayı planlıyor.

Sizler bu yıl içerisinde yayınlanması planlanan oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap