1. Ana Sayfa
  2. Oyun

PUBG kısa süreliğine ücretsiz oldu! Nasıl alınır?

PUBG kısa süreliğine ücretsiz oldu! Nasıl alınır?
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Çıkışının ardından dört yıl geçmesine rağmen Steam‘in en çok oynananlar listesinde hala ilk 3’e oynayan PUBG, geçtiğimiz günlerde ismini değiştirmişti. Warzone, Fortnite ve Apex Legends gibi oyunlarla sıkı rekabet içerisinde olan oyun, ismini PUBG: Battlegrounds olarak değiştirmesinin ardından bedava oldu. Son tarihe kadar PUBG, Steam üzerinden bedava oynanabilecek.


Efsane Battle Royale oyunu PUBG’nin ismi değişti!

Efsane Battle Royale oyunu PUBG’nin ismi değişti!

PUBG bütün dünyada sevilerek oynanmaya devam ediyor. Oyunun geliştiricisi Krafton bugün isim konusunda değişikliğe gittiklerini açıkladı.

PUBG bir haftalığına oynaması bedava

Geçtiğimiz günlerde ortaya büyük bir iddia atılmıştı. Söylenene göre PUBG, ismini değiştirerek yeni bir dönemin sinyalini verecekti. Söylendiği gibi oldu ve iddianın ikinci söylemi de oyunun önce kısa süreliğine, daha sonra kalıcı olarak bedava olacağıydı. Oyunun kısa süreliğine bedava olduğunu da gördüğümüze göre oyunun yapımcısı, oyuncuların bedava olmasına verdiği tepkiye göre PUBG’yi tamamen bedava yapabilir.

pubg kisa sureligine ucretsiz oldu nasil alinir 2

Yeni ismi PUBG: Battlegrounds olan oyun, yakın zamanda kalıcı olarak oynaması bedava bir oyun halini alabilir. Ancak yapılan eleştirilere göre PUBG’nin pek de kontrol altına alamadığı bir hile problemu var. Eğer oyun bedava olursa bununla çok daha sıkı mücadele edilmesi gerekecek.

PUBG Steam üzerinden nasıl bedava oynanır?

16 Ağustos’a kadar oyunu indirip bedava olarak oynama imkanınız bulunuyor. Aşağıdaki adımları izlerek oyunu bedava oynayabilirsiniz.

  • Eğer yoksa bir Steam hesabı oluşturun ve Steam istemcisini indirin
  • Yüklediğiniz Steam istemcisini açtıktan sonra üst çubukta “Mağaza” sekmesini bulun, ardından “Katalog” alt menüsünü seçin
  • Sağ üstteki arama çubuğuna “PUBG: Battlegrounds” yazarak mağaza sayfasına gidin
  • Eğer takvimler hala 16 Ağustos’un öncesindeyse “Play PUBG: Battlegrounds” seçeneğini göreceksiniz. Sayfada iki seçenek olabilir, alt taraftaki seçenek oyunu satın alıp kalıcı olarak oynamanızı sağlıyor. Üstteki seçenek ise kısa süreliğine bedava kampanyasını sağlıyor.

PUBG sistem gereksinimleri

2017’de çıkan oyunun sistem gereksinimleri PC’leri zorlayacak cinste. PUBG bedava olsa da gerektirdiği sistem için güncel bir sistem şart olabilir.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel i5-4430/ AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB/ AMD Radeon R7 370 2GB
Direct: 11.0
Ağ: Genişbant Ağ Bağlantısı
Depo Alanı: 33 GB boş alan

Önerilen sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel i5-6600K/ AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB/ AMD Radeon RX 580 4GB
Direct X: 11.0
Ağ: Genişbant Ağ Bağlantısı
Depo Alanı: 33 GB boş alan

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap