1. Ana Sayfa
  2. Oyun

PS Plus Eylül ayı oyunları sızdırıldı

PS Plus Eylül ayı oyunları sızdırıldı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

nihayety’nin duyurusuna birkaç gün kala PS Plus Eylül ayı oyunları sızdırıldı. Fransız alışveriş ve forum sitesi Dealabs’ın haberine göre PS Plus’ın gelecek hafta duyuracağı oyunlar arasında Hitman 2 yer alıyor.


Battlefield V kısa süreliğine bedava oluyor!

Battlefield V kısa süreliğine bedava oluyor!

Battlefield V, bedava olduğunda kaçıranlar için Electronic arkas oyunculara yeni bir fırsat daha sundu. Ayrıca oyun bedava oldu.

İşte PS Plus Eylül ayı listesi

Geçtiğimiz ay PS Plus oyunlarını yanlışlıkla açıklayan nihayety, ne yazık ki kullanıcıları memnun etmeyi başaramadı. Kullanıcılar, Ağustos ayı oyun listesini eleştiri yağmuruna tuttu.

PS Plus Eylül ayı oyun listesi sızdırıldı.

PS Plus’ın haftaya açıklayacağı oyunlardan Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds adlı oyunları sızdıran Fransız ekip, nihayety’nin gelecek ay beklentileri fazlasıyla karşılayacağını belirtti.

Hitman 2

Dünyaca ünlü oyunlar arasında yer alan Hitman 2 oyununda Ajan 47 karakteri, suç örgütünün hedefi oluyor. Geçmişi ile yüzleşen Ajan 47, bir yandan da suç örgütleriyle mücadele etmeye çalışıyor.

Yayıncılığını Warner Bros. Interactive Entertainment adlı firmanın üstlendiği oyunu IO Interactive tarafından geliştirildi. PlayStatin 4 için 2018 yılında yayınlanan oyunu PlayStation 5 kullanıcıları da oynayabiliyor.

Puan ve seviye sisteminin yer aldığı Hitman 2’de puan toplamak oldukça kolay. Kullanıcılar, yeni bölgeler keşfettiğinde de kolay bir şekilde puan kazanabiliyor.

Predator: Hunting Grounds

nihayety tarafından geliştirilen ve nihayety’nin yayıncılığını üstlendiği Predator: Hunting Grounds,  cenup Amerika ormanlarında geçen sürükleyici bir shooter oyunu. Arnold Schwarzenegger‘in 1987’de başrol olarak yer aldığı Predator filminden esinlenilen oyun, ekip yönetimi ve bireysel oynama imkanı sunuyor.

reyunda combi-stick, plasma caster ve smart disc gibi Predator: Hunting Grounds’a özel tasarlanan silahlar mevcut. Biri birine benzeyen 3 farklı harita bulunan oyunda silah geliştirme özelliği de bulunuyor.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap