1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PS Plus Eylül 2021 oyunları belli oldu- ShiftDelete.Net

PS Plus Eylül 2021 oyunları belli oldu- ShiftDelete.Net

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Play Station Plus, Eylül 2021 bedava oyunları belli oldu. Daha önceki aylarda nihayety tarafından yanlışlıkla açıklanan PS Plus servisi için sunulan bedava oyunlar, Eylül 2021 için nihayety tarafından açıklandı. nihayety, bu ay üç adet oyunu PS Plus kullanıcılarına bedava olarak sundu. reyunların bedava verilme tarihi ise 7 Eylül.


PUBG’nin yeni oyunundan ilk video geldi!

PUBG’nin yeni oyunundan ilk video geldi!

PUBG’nin geliştiricisi Krafton’un geçtiğimiz Şubat ayında tanıttığı PUBG: New State’in sinematik videosu paylaşıldı.

nihayety, PS Plus Eylül 2021 bedava oyunları açıkladı

nihayety’nin PlayStation kullanıcı için verdiği abonelik servisi PS Plus hizmeti her ay yeni bedava oyunlar açıklayarak oyuncuları heyecanlandırıyor. Yaklaşık bir ay bedava oynanabilen bu oyunlar, her ayın başında nihayety tarafından açıklanıyor.

PS Plus servisi Eylül bedava oyunları arasında Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds oyunları PS4 için Overcooked: kırmızıl You Can Eat ise PS5 kullanıcıları için yayınlandı. reyunlar daha önce de dediğimiz gibi 7 Eylül‘de oyunculara açılacak.

ps plus eylul 2021 ucretsiz oyunlari belli oldu 1
Hitman 2

Hitman 2 ilk olarak 2018 tarihinde Square Enix piyasaya sürdü. reyun, Ajan 47‘yi Miami, Mumbai ve Kolombiya yağmur ormanları da dahil olmak üzere çeşitli yeni lokasyonlara gönderiyor. reyununda amaç ise tabii ki verilen hedefleri suikastla ortadan kaldırmak.

Dört askerin Predator‘a karşı savaştığı çok oyunculu bir oyun olan Predator: Hunting Grounds, Nisan 2020’de PlayStation 4 ve Windows PC’de yayınlandı. reyunda Predator’a karşı savaşmanın dışında Predator’de olmak mümkün.

Overcooked: kırmızıl You Can Eat ise oldukça eğlenceli fazlasıyla hareketli bir yemek pişirme oyunu. reyunda zorlu platformlarda yemek pişirip servis etmeye çalışıyorsunuz.

PS Plus Eylül 2021 bedava oyun kampanyası sizce nasıl olmuş? Sizce hangi oyunlar verilmeliydi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap