1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Profesyonelleri hedef alan Acer ConceptD 7 Ezel Pro’nun Türkiye fiyatı belli oldu

Profesyonelleri hedef alan Acer ConceptD 7 Ezel Pro’nun Türkiye fiyatı belli oldu
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Acer, içerik üreticilerine yönelik geliştirdiği dizüstü bilgisayarı Türkiye’de satışa sundu. Dönüştürülebilir yapısıyla dikkat çeken Acer ConceptD 7 Ezel Pro, beş farklı modda kullanılabiliyor.

CES 2020 İnovasyon mükafatü’ne sahip dizüstü bilgisayarda, Acer’ın Ezel adını verdiği menteşeler kullanılıyor. Bu tasarım, dizüstü bilgisayarı her tür çalışma senaryosuna uygun hale getiriyor.

ConceptD 7 Ezel Pro’nun dokunmatik ekranı, birlikte sunulan hızlı ve hassas Wacom EMR kalem ile doğal bir yazı yazma deneyimi sağlıyor. Kullanıcılar not alabilecekleri gibi cihaz üzerinde çizim de yapabiliyor. ConceptD 7 Ezel Pro’da yer alan paylaşım modu, askı modu, stant modu, tablet modu veya ekran modu gibi farklı kullanım seçenekleri de kullanıcılara sunuluyor. Bilgisayarın 3.840 x 2.160 piksel çözünürlüklü ekranı 400 nit parlaklık sunuyor.

Entegre renk düzeltme teknolojilerinin kullanıldığı ConceptD 7 Ezel Pro’nun ekranı Pantone Matching System (PMS) renklerini gerçekçi şekilde sunabiliyor. Böylece isimobe renk gamının yüzde 100’ünü kapsayan gerçekçi renk üretimi ve Delta E 29.040 TL fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

alakanizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap