1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Prenses Beatrice Anne Oldu

Prenses Beatrice Anne Oldu
0

- Advertisement -

[ad_1]

Prenses Beatrice anne oldu

- Advertisement -

Kraliçe Elizabeth’in torunu ve Prens Andrew ile Sarah ışıkguson’un büyük kızları Prenses Beatrice’den bebek müjdesi geldi. 2020 yılında Edoardo Mapelli Mozzi ile sessiz sedasız evlenen Prenses Beatrice, bir kız çocuğu dünyaya getirdi

CG5S
Corona virüs nedeniyle evlilik törenlerini sessiz sedasız gerçekleştiren İngiliz Kraliyet Ailesi üyesi Prenses Beatrice ile emlak kralı Edoardo Mapelli Mozzi’den bebek müjdesi geldi.
QEOoSrwvqUeQckQKkRU1BQ
Kraliçe Elizabeth’in torunu ve Prens Andrew’un büyük kızı Prenses Beatrice ile Mozzi’nin kız çocukları dünyaya geldi. Bebek, Kraliçe’nin 12’nci torunu oldu.
dHSYqjG61ky8jsgHFNVcrw
Buckingham Sarayı tarafından yapılan resmi duyuruda bebeğin 18 Eylül 2021’de Londra’daki Chelsea and Westminster Hastanesi’nde dünyaya geldiği belirtildi.
bZXmiKg 4EupTDq 2g1NEA
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜRAileye yeni katılan bebek haberinin Kraliçe 2. Elizabeth başta olmak tüm aileye verildiği ayrıntısı da açıklamada yer aldı. Bebeğin dünyaya geldiği hastanedeki sağlık çalışanlarına teşekkür edilirken Mapelli Mozzi’nin eski ilişkisinden dünyaya gelen oğlu Christopher Woolf’a da gönderme yapıldı. Minik bebeğin, en kısa zamanda ağabeyi ile tanışacağı bilgisine yer verildi
qIzDXmUwmkG8e SmZuo9A
Prenses Beatrice ile emlak kralı Edoardo Mapelli Mozzi, 2020 yılının temmuz ayında dünyaevine girmişti. Düğünde Prenses Beatrice’in gelinlik ve taç tercihi dikkat çekmişti. Prenses Beatrice, düğünde büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth’in Norman Hartnel tarafından tasarlanan elbisesini giymişti. Kraliyet düğünlerinde gelinliklerin omuz bölgesinin kapalı olması kuralı olduğundan Beatrice’in elbisesine kol ayrıntıları eklenmişti. Gelinin taç olarak tercihi ise yine büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth’in 1947’deki düğününde taktığı ‘Kraliçe Mary’nin Püskül Tacı’ olmuştu.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap