1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PlayStation 5’in geleceğinin konuşulacağı etkinlik tarihi belli oldu

PlayStation 5’in geleceğinin konuşulacağı etkinlik tarihi belli oldu

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

nihayety, PlayStation Showcase etkinliğinin tarihi duyurdu. PlayStation 5‘in geleceğine dair bilgilerin verileceği etkinlikte, yeni oyunlar ve gelişmelerden bahsedilecek. Yapılan duyuruda paylaşılan bilgiye göre, bu yılki etkinlik 9 Eylül’de gerçekleşecek.


PlayStation 5 stoklara geldi! İşte fiyatı

PlayStation 5 stoklara geldi! İşte fiyatı

PlayStation 5 tanıtılalı neredeyse bir yıl olsa da stok bulmak büyük bir problemdu. PlayStation 5 nihayet, fakatzon üzerinden yeniden satışta.

Yeni nesil VR tanıtılacak mı?

Yaklaşık 40 dakika süreceği açıklanan etkinlikte, kış sezonunda çıkacak yeni oyunlar ve güncellemeler hakkında bilgi verilecek. Büyük küçük çok sayıda PS5 oyunun tanıtılacağı etkinlikte, yeni nesil VR’ı yine göremeyeceğiz.

PS51

YouTube ve Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak etkinlik, PlayStation Blog sayfasından duyuruldu. tesirnliğin gününü ve saatini paylaşan ekip, gerçekleşecek etkinlik hakkında kısa bilgiler de verdi.

Çıktığı günden bu yana satış rekorları kıran PlayStation 5, her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Konsola özel çıkan yeni nesil oyunlar ve güncellemeler ile birlikte oyunseverleri kendisine bağlayan PS5, nihayety’nin göz bebeği konumunda yükselişini sürdürüyor.

Bunun için de konsola olan desteğini her geçen artıran nihayety, yeni etkinlikler ile ve duyurular ile oyuncuları heyecanlandırıyor. nihayety’nin 9 Eylül’de gerçekleştireceği etkinlikte PS5’in geleceğine dair beklentileriniz neler? Yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap