1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

PES efsanesinin yerini alan eFootball için çıkış tarihi verildi

PES efsanesinin yerini alan eFootball için çıkış tarihi verildi
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

yaşamımıza “Winning Eleven” adıyla giren ve ardından PES yani “Pro konutolution Soccer” olan efsane futbol oyunu eFootball olarak yolda devam edecek.

Pro konutolution Soccer yani PES, yeni dönemde  eFootball olarak piyasada olacak ve resmi çıkış yapılan açıklamaya göre 30 Eylül tarihinde olacak. tarafi ay sonunda futbol oyunu dünyasında yeni bir dönem başlayacak. Bu konuda tam olarak şu açıklama yapıldı:

“Konami Digital Entertainment BV bugün, eFootball 2022’nin tüm dünyada PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows  10 ve PC Steam için 30 Eylül’de çıkacağını açıkladı.”

Direkt olarak Unreal Engine 4 üzerine kurulan yapım, yukarıda firmanın da aktardığı gibi PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve PC için hazırlanıyor. Aynı zamanda oyunun Android ve iOS sürümleri de masaüstü ve konsol sürümlerinin hemen ardından gelecek açıklaması yapılıyor.

Firmaya göre yeni nesil konsollar ve oyuncular için yeni bir marka kimliği olan eFootball, daha önce Pro konutolution Soccer ve Winning Eleven olarak bilinen oyuna yepyeni bir soluk getiriyor.

Bu arada oyunun çıkışından sonra, ileri bir tarihte gelecek ve tüm kullanıcılar için bedava olacak ilk büyük güncellemeyle oyuna Creative Teams özelliği de gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni PES yani eFootball, bedava olarak kullanıma sunulacak

Yapım hakkında “reyuncu tepkilerini büyük ölçüde elden geçirmemize izin veren Unreal Engine’in gücünden yararlanarak, eFootball’ı uzun yıllar destekleyecek yepyeni bir futbol oyun motoru oluşturduk,” diyen eFootball serisinin yapımcısı Seitaro Kimura, sözlerine, “yapım yeni nesil konsolların gücü ve dünyaca ünlü futbolcularla iş birliklerini arkasına alan, bugüne kadarki en heyecanlı ve gerçekçi oyunumuz. İleri ay oynanışla ilgili bazı ayrıntıları sizlerle paylaşacağız, bu nedenle bizi izlemeye devam edin,” şeklinde devam etti.

alakali Video[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap