1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Oyunculara özel giyilebilir hoparlör: Panasonic SoundSlayer WIGSS [Video]

Oyunculara özel giyilebilir hoparlör: Panasonic SoundSlayer WIGSS [Video]
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Panasonic SoundSlayer WIGSS

Panasonic oyun tutkunlarına yönelik geliştirdiği giyilebilir hoparlörünü duyurdu. Gamescom 2021′de tanıtılan cihaz SoundSlayer WIGSS adını taşıyor.

Ergonomik bir tasarıma sahip olduğu belirtilen hoparlör kullanıcıların surround ses elde etmesine imkan tanıyor. SQUARE ENIX iş birliğinde tasarlanan cihaz, oyun deneyimini geliştirmek için geniş bir ses alanı ve üç farklı ses modu sunuyor. SoundSlayer WIGSS’nin Final Fantasy XIV Online ses ekibiyle ortaklaşa geliştirildiği ifade ediliyor. Hoparlördeki üç ses modu kullanıcıların sürükleyici oyunun keyfini tam anlamıyla çıkarmasına olanak tanıyor. Yüksek kaliteli ses alanı ile SoundSlayer WIGSS, oyunlardaki sesi geliştiriyor ve sanal dünyada gerçekçi bir deneyim sağlıyor. Üç farklı ses modu arasında rol yapma oyun modu, birinci şahıs nişancı modu ve ses modu yer alıyor. Final Fantasy XIV Online için optimize edilen rol yapma modu oyunculara gerçekçi ve yoğun bir his yaratıyor. Bu sayede oyuncular kendilerini sanal bir dünyanın içinde gibi hissediliyor. Birinci şahıs nişancı modu kullanıcıların ayak sesleri gibi ince sesleri duyabilmelerine imkan tanıyor. Ses modu ise insan seslerini geliştiriyor ve sürükleyici deneyime daha fazla katkıda bulunuyor. Bu modun macera için oyunları için uygun olduğu ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Panasonic SoundSlayer WIGSS satış fiyatı ne kadar olacak?

ekim ayında yurt dışında satışa sunulacağı açıklanan gözlüğün fiyatı ise 199 dolar olacak. Bu arada hoparlörün tüm oyun konsollarıyla uyumlu şekilde çalıştığını da belirtelim. Hoparlörün tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

alakali video

Panasonic SoundSlayer WIGSS tanıtım videosu[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap