1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Oppo K9s Özellikleri ve Tanıtım Tarihi

Oppo K9s özellikleri neler? Oppo K9s fiyatı nedir? Oppo K9s tanıtım tarihi açıklandı.

Oppo K9s Özellikleri ve Tanıtım Tarihi
+ - 0

- Advertisement -

Türkiye’de daha önce üretime başlayan firmalardan biri olan Oppo, yeni modeli Oppo K9s tanıtımını yapması bekleniyor. Oppo K9s özellikleri neler? Tanıtım tarihi ve piyasayı çıkış tarihi ne zaman olacak?

- Advertisement -

Geçtiğimiz günlerde K9 ve K9 Pro modellerini çıkaran Oppo, şimdi ise üçüncü modeli K9s modelini çıkaracak. Bu modelin önceden çıkarılan diğer iki modele göre ortalama özellik ve fiyatta olacağı düşünülüyor.

Oppo K9s modelinin tanıtımı 20 Ekim’de yapılacak. Tüm Çin telefon üreticileri 11 Kasım’ da ki 11.11 indirimine telefonlarını yetiştirmeye çalışıyor. Oppo yayınladığı afişte ise K9s modelinin çıkacağı tarih ve tanıtımı ile ilgili bilgi verdi.

120 hz ekrana sahip oppo k9s tanitim tarihi belli oldu 1

Henüz telefonun özellikleri ile ilgili kesin bir bilgi bulunmasa da tasarımını en azından görebiliyoruz. Afişte yer alan diğer cihazlarında aynı tarihte çıkması bekleniyor. Oppo K9s modelinin özellikleri hakkında bazı tahminler yer alıyor.

Oppo K9s Özellikleri Neler?

Oppo çıkaracağı K9s modeli aslında diğer çıkardığı telefonlara göre ortalama bir özelliğe sahip olacak. Ekranında Full HD+ çözünürlük verecek olan telefon aynı zamanda 6.59 inç LTPS ekrana sahip olacak. Telefonun en büyük özelliklerinden biri olan 120Hz ekran yenileme hızı sabırsızlıkla beklenen özelliklerden biri olarak yer alıyor.

Oppo K9s’in kamerası ise kullanıcılarına güzel özellikler sunacak. Ön kameranın özellikleri 16 Megapiksel olurken Arka tarafında ise 64 Megapiksel ana kameraya, 8 Megapiksel ve 2 Megapiksel diğer kameralar eşlik edecek.

gsmarena 003
Oppo K9s Özellikleri
gsmarena 002
Oppo K9s Fiyatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snapdragon 778G mobil işlemcisini kullanacak olan telefon, 6 GB ve 8 GB RAM ile iki farklı şekilde satışa sunulacak. Depolama kapasitesi ise 128 GB olacak.

Android 11 tabanlı ColorOs işletim sistemi ise telefonda yer alacak. 5000 mAh bataryanın 30W gibi hızlı şarjı desteklemesi telefonun bir diğer önemli özelliği arasında yer alıyor.

Telefonun siyah, mor ve gri renklerde piyasaya sürülecek. Telefonun ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne olacağı henüz net olarak bilinmiyor.

Oppo K9s özellikleri;

  • Full HD+, 6.59 inç ve LTPS ekran,
  • Snapdragon 778G işlemci,
  • 6 GB RAM + 128 GB depolama | 8 GB RAM + 128 GB depolama,
  • 64 Megapiksel ana kamera + 8 Megapiksel + 2 Megapiksel arka kamera,
  • 16 Megapiksel ön kamera,
  • 30 W hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh batarya,
  • Android 11 tabanlı ColorOS işletim sistemi yer alıyor.

Oppo K9s Fiyatı

Telefonun fiyatı ve ülkemizdeki net fiyatı heniz kesin olarak bilinmese de Tekno Keşif Teknoloji Haberleri ekiplerimizce 2.500₺-2.600₺ civarında olması bekleniyor.

 

 

 

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap