1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

OPPO imzalı ilk Android tablet modeli kendisini gösterdi

OPPO imzalı ilk Android tablet modeli kendisini gösterdi
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -OPPO Android tablet

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Realme gibi OPPO imzalı ilk Android tablet modeli de aktif olarak yolda bulunuyor.

Detaylarına burada yer verdiğimiz BBK şirketlerinden OPPO, ürün gamına şimdiye kadar bir Android tablet eklemedi. Ancak bu yakında değişiyor.

Henüz adı belli değil ancak firmadan ön kısmını yukarıda gördüğünüz tablet modeli geliyor. fazla yakında tanıtılacak denilen ürün, söylendiği kadarıyla tabletlere özel ColorOS arayüzü üzerine kuruluyor.

Görebileceğiniz üzere iPad Pro benzeri ince çerçeveli modern bir tasarımı bulunan tablet, sızıntıyı yapan kaynağa bakılırsa OPPO’nun diğer ürünleriyle gelişmiş bir bağlantı altyapısına sahip olarak yolda bulunuyor.

yinel olarak Huawei MatePad Pro 12.6 ile rakip olacağı aktarılan OPPO Android tablet, orta üst seviyeye konumlandırılacak ve bu açıdan çok ucuz olmayacak.

Henüz hiçbir teknik ayrıntıı bilinmeyen tablet, eğer kaynaklar haklıysa yalnız da gelmeyecek. OPPO’nun bu etkinlikte bir de ilk katlanabilir telefon modelini tanıtması bekleniyor. O cihaz da uzun zamandır çok merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO tablet modeli güzel görünürken, Realme Pad Android tablet için neler biliyoruz?

tekrar BBK şirketlerinden olan Realme Pad için geçtiğimiz günlerde yapılan Realme etkinliğinde ilk olarak modelin tasarımı ve ismi gözler önüne serildi. Aynı zamanda tabletin LCD değil AMOLED ekran üzerine kurulduğu açıklandı. Daha önce sızan bilgilere göre bu ekran tam olarak 10,4 inç boyutunda.

LCD yerine AMOLED ekran kullanılması kullanıcılar için elbette güzel görünüyor. Bu ekranda 90 Hz veya daha üstü bir yenileme sunulup sunulmayacağı ise halen net şekilde bilinmiyor.

Benzerleri kadar ince olan ve köşeli çizgiye sahip olan Realme Pad, arkasında tek bir kamera taşıyor. kuvvet butonu üste, ses açma kapatma butonları ise yan üste konumlandırılan tablet, 7.100 mAh pil üzerine kuruluyor ve bağlantı için USB-C kullanıyor.

Çift hoparlör ile 3.5 mm kulaklık girişi taşıyan ve microSD üzerinden depolama artışına izin veren Realme Pad modelinin şu an fiyat dahil diğer bilgileri netlik kazanmış değil.

alakanizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap