1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

OPPO Find X3 Pro Photographer Edition tanıtıldı; işte detaylar

OPPO Find X3 Pro Photographer Edition tanıtıldı; işte detaylar
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Birçok farklı modelden oluşan OPPO Find X3 serisine OPPO Find X3 Pro Photographer Edition da dahil edildi.

1-2 haftadır gündemde olan OPPO Find X3 Pro Photographer Edition, Çin’de lanse edildi. Karşımıza yaklaşık 1.000 dolarlık özel bir telefon çıkarıldı.

Daha önce Kodak ortaklığının meyvesi olacak denilen ancak bu durum çok da söz konusu olmayan Find X3 Pro Photographer Edition, direkt olarak normal OPPO Find X3 Pro üzerine kuruluyor.

Sayfada gördüğünüz telefondaki deri ile metal üst kısmı bir araya getiren arka tasarım, eski analog fotoğraf makinelerine gönderme yapıyor. Yukarıda gördüğünü özel bir kutuya ve kutu içeriğine sahip olan telefon, teknik açıdan özel bir fark taşımıyor. yalınce telefonun kutusundan yeni tanıtılan Android 12 üstü ColorOS 12 ile çıkacağı belirtiliyor.

Find X3 Pro Photographer Edition modelinin henüz Çin dışına çıkıp çıkmayacağı ise belli olmuş değil. Ancak bu şimdilik çok da olası durmuyor.

oppo find x3 pro photographer edition icin resmi ayrıntılar geldi 1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Find X3 Pro için daha önce de özel bir sürüm gelmişti

Geçtiğimiz aylarda Çin, Mars üzerine operasyonel bir araç indirmeyi başardı. İşte bunu kutlamak için Find X3 Pro Mars Exploration Edition hazırlanmıştı.

Bu telefon direkt olarak Find X3 Pro üzerine kuruluyor ancak tahminlerden farklı olarak kırmızı / bordo / kahverengi tonlarda değil gri renkte geliyor. Bu renk sadece Mars sürümünde sunuluyor.

gerisında “OPPO”, “Mars 2021” ve “Utopia Planitia ” yazıları bulunan telefon, üç adet özel kamera filtresiyle geliyor. Aktarıldığı kadarıyla bu filtreler ile Dünya’da, Mars’taki gibi renklerde fotoğraf çekilebiliyor.

hususi bir Mars temasına sahip olan Mars Exploration Edition sürümünde, 16 GB RAM + 512 GB depolama yer alıyor. Bu model de normal OPPO Find X3 Pro gibi gücünü Snapdragon 888’den alıyor. Ayrıca bu telefonda tahmin edildiği gibi özel bir kutu içeriği de bulunuyor.

alakanizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap