1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

OPPO Find X3 Pro için özel “Kodak” sürümü geliyor

OPPO Find X3 Pro için özel “Kodak” sürümü geliyor
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -OPPO Find X3 Pro

Birçok farklı modelden oluşan OPPO Find X3 serisinde yer alan OPPO Find X3 Pro için özel bir sürüm daha geliyor gibi görünüyor.

Hatırlarsınız kısa süre OPPO ile fotoğraf efsanesi Kodak arasında bir ortaklık kurulduğu ve özel bir telefonun yolda olduğu aktarılmıştı. Bu telefonun yeni bir model olacağı iddia edilmişti ancak bu söz konusu değil gibi görünüyor.

Çünkü söylendiği kadarıyla Kodak ortaklığının meyvesi direkt olarak Türkiye’de resmi olarak satılmayan telefonlardan OPPO Find X3 Pro üzerine kuruluyor. İlk tasarımını aşağıda gördüğünüz bu özel Find X3 Pro, tek farkı bu çift dokulu arka kısım ile koyacak.

Bu deri ile metal kısmı bir araya getiren arka tasarım, direkt olarak eski Kodak fotoğraf makinelerine gönderme yapıyor ve bizce dikkat çekici görünüyor. Bu sürümün tam olarak ne zaman tanıtılacağı, kaça satılacağı veya nerelerde satılacağı henüz belli olmuş değil.

OPPO Find X3 Pro Photographer Edition

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Find X3 Pro daha önce de özel bir sürüm gelmişti

Geçtiğimiz aylarda Çin, Mars üzerine operasyonel bir araç indirmeyi başardı. İşte bunu kutlamak için Find X3 Pro Mars Exploration Edition hazırlanmıştı.

Bu telefon direkt olarak Find X3 Pro üzerine kuruluyor ancak tahminlerden farklı olarak kırmızı / bordo / kahverengi tonlarda değil gri renkte geliyor. Bu renk sadece Mars sürümünde sunuluyor.

gerisında “OPPO”, “Mars 2021” ve “Utopia Planitia ” yazıları bulunan telefon, üç adet özel kamera filtresiyle geliyor. Aktarıldığı kadarıyla bu filtreler ile Dünya’da, Mars’taki gibi renklerde fotoğraf çekilebiliyor.

hususi bir Mars temasına sahip olan Mars Exploration Edition sürümünde, 16 GB RAM + 512 GB depolama yer alıyor. Bu model de normal OPPO Find X3 Pro gibi gücünü Snapdragon 888’den alıyor. Ayrıca bu telefonda tahmin edildiği gibi özel bir kutu içeriği de bulunuyor.

alakanizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap