1. Ana Sayfa
  2. Telefon
Trendlerdeki Yazı

Oppo A74, Kullanıcılarını Böyle Gizliyor

Oppo A74, Kullanıcılarını Böyle Gizliyor
+ - 0

- Advertisement -

Oppo’nun A74 modeli başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraf, dosya veya mobil uygulamalarınızı özel koruma altına alırken, güvenliğinizi tehdit eden ve acil yardım gerektiren anlarda da kullanışlı özellikler sunuyor.

- Advertisement -

Oppo‘nun A74 modeli, tasarımı, şarjı, kamera özellikleri ve performansı ile göz önüne gelen özellikleri dikkatleri çekerken, başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğraf, dosya ya da mobil uygulamalarınızı özel koruma altına alıyor ve bununla birlikte acil yardım gerektiren anlarda da güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı oluyor .

A74’te yer alan Uygulama Kilidi ile akıllı telefonunuzu birine vermeniz gereken durumlarda ya da uygulamalarınıza başkalarının erişmesini istemediğiniz durumlarda şifre korumasını etkinleştirebiliyorsunuz. Başkalarının bu dosyalara erişimini keserken , OPPO’nun Özel Kasası ile  özel fotoğraflarınızı, videolarınızı ve belgelerinizi saklayabiliyorsunuz.

Eğer fiziksel güvenliğinizi tehdit eden acil bir durum varsa A74 Tüm Acil Durumlar SOS özelliğini de sizlere sunuyor. Güç tuşuna art arda beş kere basınca acil yardım hizmetleri sunan numaralara ulaşmak için hızla hat buluyor, SOS sinyali gönderebiliyor, önceden belirlenmiş acil durum detaylarını görebiliyorsunuz ve akıllı telefonu çağrı cihazına bir tık ile dönüştürebiliyorsunuz.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap