1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

OPPO, “A, F, K, Reno ve Find” serilerine bir ekleme daha yapıyor

OPPO, “A, F, K, Reno ve Find” serilerine bir ekleme daha yapıyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -OPPO

Dünyanı en büyük akıllı telefon firmalarından birisi olan OPPO, kullanıcılar sunduğu telefon serileri arasına bir yenisini daha ekleyecek.

OPPO, şu an A, F, K, Reno ve Find serisi altında birçok akıllı telefon sunuyor. Kaynaklara göre bunlar arasına yakında “N” serisi de dahil edilecek.

OPPO’nun ürün gamında N serisi bir ilke imza atmayacak. Çünkü firma bu seri altında daha önce N1, N1 mini ve N3 isimli akıllı telefonlar satışa sunmuştu. Ancak bu çok uzun yıllar (2014) önceydi.

N serisini güncel modeller ile geriye getirecek teknoloji devi, bu seride çıkacak cihazları hangi pazarlarda satacak henüz bilinmiyor. Ancak bu pazarlar arasında Türkiye’nin de olma ihtimali bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO, telefon tarafında en son MagVOOC sistemi ile ses getirdi

Firma geçen gün Smart China Expo 2021‘de OPPO MagVOOC sistemini duyurdu. Bu Apple MagSafe rakibi sistem firma tarafından şu şekilde tanımlandı:

“Bu yeni teknoloji, telefon ve şarj cihazı arasında hassas hizalamayı sağlamak için manyetik bir hizalama sistemi kullanan MagVOOC kablosuz powerbank ürününü içeriyor. Fuarda ilaveten tüm şarj cihazını daha ince yaparak bölünmüş bir tasarımı benimseyen MagVOOC ultra ince hızlı şarj cihazı da tanıtıldı.

Her iki cihazın tasarımı da kolayca taşınabilir olmalarını sağlıyor. Bununla birlikte OPPO, kullanıcıların geleneksel kablolu şarja kıyasla hazırlık süresinde yüzde 60’a kadar tasarruf etmesine yardımcı olan MagVOOC kablosuz hızlı şarj standının da tanıtımı gerçekleştirdi.”

OPPO MagVOOC sistemi için halen pek ayrıntı yok. Bu ürünlerin hangi cihazlar ile uyumlu olacağı halen bilinmiyor. Firmanın MagVOOC sistemini gelecek ilk amiral gemisinde kullanması bekleniyor. Bu sistem için telefonlara özel mıknatıslar koyacak OPPO, bu yüzden altyapıyı mevcut telefonlar için uyumlu yapamıyor.

Not: Görsel temsilidir.

alakanizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap