1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Netflix, merak edilen TUDUM için ilk resmi fragmanı paylaştı [İzle]

Netflix, merak edilen TUDUM için ilk resmi fragmanı paylaştı [İzle]

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Netflix TUDUM


Netflix TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix tesirnliği için bugün ilk resmi fragmanı paylaştı. İşte bilinmesi gerekenler;

Netflix TUDUM geçtiğimiz haftalarda çok dikkat çekmişti. Peki bu tam olarak neydi?  Firmanın açıklaması şöyleydi: “TUDUM. Bu da ne böyle? ovalışına aşina olmasan da duyar duymaz bunun ne olduğunu anlayacaksınız. TUDUM Netflix’te bir dizi veya film izlediğinde duyduğunuz ilk sestir. İşte bu ses, ilk kez düzenlenecek “TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix tesirnliği”ne ilham verdi. “

İlk resmi fragmanını yukarıda izleyebileceğiniz etkinlikte söylendiği kadarıyla 70’ten fazla dizi, film ve stand-up’ı temsil eden en büyük yıldızlarımız ve yaratıcılarımız, özel içerikler ve daha önce hiç yayınlanmamış videolarla dolu bu heyecan verici gün için 25 Eylül’de sanal sahnedeki yerlerini alacak.

İlk kez gerçekleşecek bu etkinlikte dünyanın dört bir yanından hayranlar en sevdikleri isimleri hiç olmadığı kadar yakınlarında hissedecek. Sanal etkinliğin canlı yayını Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak. tesirnlik, Netflix’in YouTube kanalının yanı sıra Twitter ve Twitch üzerinden tüm dünyada izlenebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix etkinliği ses getirecek

tesirnlik öncesinde belirli kanallarda, Kore ve Hint yapımı diziler ile filmlerin yanı sıra heyecan verici anime içeriklere odaklanan özel etkinlikler ise Türkiye saatiyle 15.00’de başlayacak.

Üç saatlik Netflix TUDUM etkinliğine 70’in üzerinde dizi ve film tanıtımı yer alacak. Bunların arasında yeni sezonlarıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Stranger ThingsBridgerton, The Witcher, La Casa De Papel ve Cobra Kai gibi en tanınmış dizilerimizin yanı sıra Red Notice, Don’t Look Up, Extraction, The Harder They Fall ve The Old Guard gibi filmler de yer alacak.

Hayranlar, interaktif paneller ve sohbetler sırasında flaş haberleri öğrenecek ve ilk bakış videolarını, yeni fragmanları ve özel klipleri izleyebilecek.

Netflix Türkiye’nin açıklamasına göre hayranlar; Facebook, Twitch veya YouTube kanallarından etkinliği ortak yayınlayabilir ve TUDUM etkinliğinde gerçek zamanlı olarak etkileşime geçebilir.

alakanizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap