1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Netflix, Leonardo DiCaprio’lu Dont Look Up’ın fragmanını paylaştı

Netflix, Leonardo DiCaprio’lu Dont Look Up’ın fragmanını paylaştı
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Don’t Look Up
Don't Look Up
Dont Look Up 999

DON’T LOOK UP (clockwise) MERYL STREEP as PRESIDENT JANIE ORLEAN, LONNIE FARMER as AIDE #1, JENNIFER LAWRENCE as KATE DIBIASKY, LEONARDO DICAPRIO as DR. RANDALL MINDY, ROB MORGAN as DR. CLAYTON “TEDDY” OGLETHROPE, JONAH HILL as JASON ORLEAN, RICHARD DONELLY as AIDE #2 Cr. NIKO TAVERNISE/NETFLIX © 2021

reyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Cate Blanchett gibi isimlerin yer aldığı Don’t Look Up’ın fragmanı yayınlandı.

24 fasılalık’ta Netflix’te yayınlanacak filmin konusundan bahsedelim. Astronomi lisansüstü öğrencisi Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) ve hocası Dr. Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) şaşırtıcı bir keşifle, Güneş sistemi içindeki bir yörüngede dönen bir kuyruklu yıldız tespit eder. Ancak bir problem vardır. Kuyruklu yıldız, doğrudan Dünya’ya çarpacak şekilde ilerlemektedir. başka problem ise, bu tehlikeyi kimsenin umursamamasıdır. Görünüşe göre dünyayı yok edebilecek konuterest Dağı büyüklüğündeki bir cisimle ilgili uyarıları kulak arkası etmek insanlığın işine gelmektedir. Kate ve Randall, Dr. Oglethorpe’un yardımıyla bir medya turuna çıkar. Umursamaz reis Orlean (Meryl Streep) ile onun özel kalem müdürü olan dalkavuk oğlu Jason’ın ofisinde başlayan yolculukları, Brie (Cate Blanchett) ve Jack (Tyler Perry) tarafından sunulan eğlenceli sabah programı ile devam eder. Kuyruklu yıldızın çarpmasına sadece altı ay kalmışken haberlere çıkmaya çalışmak ve çok geç olmadan sosyal medya bağımlısı halkın dikkatini çekmek trajikomik bir göreve dönüşür.

Oscar ödüllü içehrem McKay’in (Büyük Açık) yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Don’t Look Up‘un diğer oyuncuları arasında ise Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis ve Tomer Sisley yer alıyor.

alakali video[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap