1. Ana Sayfa
  2. Oyun

NBA 2K22 için Apple Arcade sürprizi!

NBA 2K22 için Apple Arcade sürprizi!
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Basketbol oyunları arasında en tanınmış ve en başarılısı şüphesiz NBA 2K serisi olarak kabul ediliyor. Bilgisayar ve konsol cephesinde çok sayıda insan tarafından oynanan seri, 2021 yılının sonuna yaklaşırken yeni oyunu ile hayranlarını cezbetme peşinde. Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan NBA 2K22, şimdi de Apple Arcade platformunda!

Steam ve PlayStation için 10 Eylül’de çıkış yapan NBA 2K22, yüksek fiyatı ile dikkat çekiyor. Bu durum oyunseverlerin canını fazlasıyla sıkıyor. lakin Apple Arcade aracılığıyla artık oyunu uygun bir fiyat karşılığı elde etmek mümkün.


NBA 2K22’nin dudak uçuklatan Türkiye fiyatları açıklandı!

NBA 2K22’nin dudak uçuklatan Türkiye fiyatları açıklandı!

2K Sports tarafından geliştirilen NBA 2K22 adlı oyunun Türkiye fiyatı açıklandı. Belirtilen sayılar dudak uçuklatıcı nitelikte…

NBA 2K22 birçok cihaza destek veriyor

NBA 2K21 gibi bu yıl da yeni oyununu Apple Arcade servisinde bizlere sunan 2K Games, oyun için rastgele bir ek ücret talep etmiyor. reyunu bu serviste oynamak için gereklilikler ise şu şekilde:

  • Apple Arcade üyeliği
  • iOS 13.0 ve üstü iPhone ve iPod
  • iPadOS 13 ve üstü iPad
  • macOS 11.0 ve üzeri Mac
  • tvOS 13.0 ve üzeri Apple TV

NBA 2K22’nin oyuncu reytingleri açıklandı

NBA 2K22’nin oyuncu reytingleri açıklandı

Yapımcı şirket 2K Sports, NBA 2K22 oyuncu reytinglerini paylaştı. Aynı zamanda şirket, oyundan yeni görüntüler yayınladı.

ek olarak Türkçe başta olmak üzere; İngilizce, Felemenkçe, Fransızca, kırmızımanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, yalınleştirilmiş Çince, İspanyolca, ananesel Çince olmak üzere toplam 13 dile destek sağlayan oyunda temel amaç NBA şampiyonu olmak.

NBA 2K22 Apple

Apple Arcade üyeliği ülkemizde 34,99 TL‘den başlıyor. Ayrıca 1 ay bedava deneme imkanı ile NBA 2K22 de dahil olmak üzere 180’den fazla oyun içeren bu serviste mevcut.

Apple Arcade nedir?

Apple’ın iOS, iPadOS, tvOS ve macOS’lu cihazlara Eylül 2019’da sunduğu “Apple Arcade“, en temel hali ile oyun abonelik sistemi olarak tanımlanıyor. Bu sistemi Xbox Pass Game veya PlayStation Plus‘a benzetebiliriz. Bu servis, uygulama içi satın alım durumunu ortadan kaldırıyor. Ayrıca oyunlarda reklam da bulunmuyor. Bu iki husus da hizmeti daha makul kılıyor.

ezgif.com gif maker 2

Peki ya siz NBA 2K22 oyununun Apple Arcade platformuna gelmesiyle ilgili neler düşünüyorsunuz? kanaatlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap