1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Mutluluk Laboratuvarı Puhutv’de Başlıyor | NTV

Mutluluk Laboratuvarı Puhutv’de Başlıyor | NTV
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -


suratyılın trendi ‘iyi yaşam’ kavramını merkezine alan, çağdaş insanın mutluluk arayışına açılan bir pencere. Mutluluk Laboratuvarı, kendini keşfetme, doğayla bütünleşme ve bilgiyi, mutluluğu paylaşma üzerine umut verici bir hikaye. Bu özel yolculuğun rehberi ise ödüllü oyunculuk kariyerinin yanı sıra yoga ve acro yoga eğitmenliği yapan Zeynep Tokuş senemaztürk.

MUTLULUĞUN BAŞLANGIÇ NOKTASI NERESİ?

“Mutluluk hem içimizde hem dışımızda. kafalangıç noktası neresi acaba?” Mutluluk Laboratuvarı, bu soruyla açılıyor. Beş bölümlük serüvende Zeynep Tokuş senemaztürk kendini tanıma yolculuğunu, mutlu bir yaşam sürme arayışında karşısına çıkan rehberleri, yöntemleri, aldığı kararları izleyici ve konuklarıyla paylaşıyor. “Mutluluk bir amaç mı, mutlu olmak kolay mı?” sorularına yanıtlar arıyor.

eUzuKcUeUU6liywwcWQ1Fw

MUTLULUK ARAYIŞINDA; İYİYE, GÜZELE VE DEĞİŞİME AÇIK

Zeynep Tokuş senemaztürk’ün Kapadokya’nın eşsiz doğasıyla birlikte başrolü paylaştığı program, mutluluk arayışında ve yolculuğunda iyiye, güzele, değişime açık isimlerin hikayelerine yer veriyor. Yoga eğitmeni Muhammed Yunus Kürk, yoga ve ayurveda uzmanı yılm Kalender, Reiki Master ve yoga eğitmeni Meltem Gökhan, aile ve bireysel danışman Hande Çiçek Aksoy ve Humanart kurucusu Derya İzgür, bu yolculuğun ilham veren kahramanları.

Mutluluk Laboratuvarı, 22 Eylül Çarşamba gününden itibaren puhutv’de…

Kazara yemekk 12. yeni bölüm 2. fragmanı

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap