1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Moto Guzzi V85 TT Travel Türkiye’ye satışta; işte fiyat ve detaylar

Moto Guzzi V85 TT Travel Türkiye’ye satışta; işte fiyat ve detaylar
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Klasik genlerin uzun yol felsefesiyle harmanladığı Moto Guzzi V85 TT Travel, özellikle tasarımıyla meraklılarının dikkatini çekecek.

tabiatn şimendiferd Otomotiv’in distribütörlüğünü üstlendiği Moto Guzzi’nin enduro sınıfındaki yenilikçi modeli V85 TT Travel, Türkiye’de satışa sunuldu. kuvvetlü görünümü ve yeni V-Twin motoruyla enduro sınıfı olduğu kadar, konfor sunan ayrıntılarıyla bir touring olarak da kabul edilen Moto Guzzi V85 TT Travel, 154 bin 900 TL’lik fiyatıyla motosiklet pazarındaki yerini aldı. Yeni V85 TT Travel; 1980’li yıllarda popülaritesi artan enduro motosikletlerin kolaylık ve pratiklik gibi kavramları üzerine kurulan tasarım yapısını, modern bir touring ile etkili bir görünümle birleştiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Moto Guzzi V85 TT Travel teknik özellikleri

V85 TT Travel’da yer alan silindir başına çift supaplı, hava soğutmalı 90° açılı V-Twin motor, Moto Guzzi’nin en yeni ve en modern motoru olarak göze çarpıyor. 84 mm çap ve 77 mm strok değerine sahip motor, 853 cc hacmi kullanıma sunuyor. Tamamen yeni tasarımı ve titanyum gibi daha çok yarış motosikletlerine yönelik malzemelerin kullanımı sayesinde yeni motor, maksimum 80 beygir güç üretiyor. 5.000 d/d’de 80 Nm’lik maksimum tork değerini kullanıma sunan Travel’in yeni motoru, Mandello Twin geleneğine uygun olarak alt devirlerden itibaren yüksek tork üretimi sunuyor. 3.750 d/d’de maksimum torkunun yüzde 90’ını üreten motor, ileri mühendislik ve gelişmiş teknolojisi sayesinde 8000 d/d çevirebilen ilk küçük blok Moto Guzzi motoru olarak merak uyandırıyor. Motor, 100 km’de ortalama 4,9 lt’lik ekonomik yakıt tüketimi değeri sunuyor.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap