1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Microsoft Teams içerik değiştirmeyi kolaylaştırıyor

Microsoft Teams içerik değiştirmeyi kolaylaştırıyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Microsoft Teams içerik değiştirmeyi galeri görünümüyle kolaylaştırıyor. Yeni özellikle kalabalık toplantılar daha rahat olacak.

Microsoft Teams içerik değiştirme özelliği

Microsoft Teams’in video tarafında yaptığı en son iyileştirme, kullanıcıların ekranda 49 kişiye kadar olan bir galeriye katılırken içerik değiştirmesine olanak tanıması oldu.

Microsoft: “Bir toplantınız olduğunda ve biri içerik paylaştığında, içeriği galeriyle değiştirmek için artık galeri görünümünde katılımcı videolarına tıklayabilirsiniz” açıklamasını yaptı. İçerik paylaşımı özelliği genel önizlemede mevcut olduğu için hala hatalar olabiliyor. Ancak 49 kişilik galeri modundaki kullanıcıların sanal odada içerik paylaşmak için galeri görünümünde katılımcı videolarına tıklamalarına izin veriliyor. Microsoft, kullanıcıların 9 kişilik görünümün büyük toplantılar için yeterli olmadığından şikayet etmesinden sonra, 2020’nin sonlarında 49 kişilik genel görünümü görünümünü tanıtmıştı.

Kullanıcılar, bir başkası bir ekranı paylaşırken 49 kişilik geniş galeri modunu da başlatabiliyor. Daha önce, içerik paylaşıldığında büyük galeri devre dışı bırakılmış ve bu nedenle, bir özelliği etkinleştirirken aynı şekilde bir engeli kaldırmak gerekiyordu.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap