1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Microsoft Flight Simulator’ın Top Gun genişlemesi ertelendi

Microsoft Flight Simulator’ın Top Gun genişlemesi ertelendi
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Microsoft Flight Simulator bünyesine gelecek Top Gun genişlemesi, Top Gun: Maverick filminin değiştirilen tarihine uyması için ertelendi. Paramount, bu ayın başlarında 2021 filmlerinin geri kalanını ertelediğini duyurmuştu. Bunların arasında Top Gun: Maverick’in de 27 Mayıs 2022‘ye ertelendiğini açıkladı.


Microsoft Flight Simulator’e yeni hava aracı ve oyun modu geliyor

Microsoft Flight Simulator’e yeni hava aracı ve oyun modu geliyor

Microsoft Flight Simulator yeni güncelleme ile yeni bir hava aracına, bölge geliştirmelerine ve bir oyun moduna kavuşuyor.

Microsoft Flight Simulator, Top Gun genişlemesi filmle birlikte yayınlanacaktı

Microsoft Flight Simulator için Top Gun genişlemesi, film ile birlikte yayınlanacaktı. reyun stüdyosu yapıma Top Gun: Maverick‘ten bazı jetler ve konumları eklemeyi düşünüyordu. Bunlar dışında neyi dahil edeceği konusunda rastgele bir bilgi yok. reyunun ekibi bir blog yazısında, “İlerite daha fazla bilgi paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

SDNShiftdelete.net

Microsoft, Xbox Series X | S için Flight Simulator’ın lansmanının yanı sıra Top Gun genişlemesini de duyurmuştu. Genişlemeye ait teaser’da yapıma eklenen birtakım jetlere ve yeni eklenen uçak gemisine bir ön bakış içeriyordu. Biraz daha ayrıntılı baktığımızda jetlerle yapabileceğimiz şeyler oldukça etkileyici görünüyor. Eğer oyuncular bu konuda ustalaşırsa ortaya çok güzel şeyler çıkabilir.

Top Gun: Maverick ve iki film daha 2022 yılına ertelendi

Paramount film stüdyosu delta varyantıyla ilgili endişeler ve COVID-19 vakalarındaki ani artış nedeniyle Top Gun: Maverick‘i 2022 yılına erteledi. Bununla birlikte Jackass Forever ve Mission: Impossible da 2022’ye ertelenmiş durumda.

Microsoft Flight Simulator ın beklenen genişlemesi ertelendi

Top Gun: Maverick filmine biraz daha yakından bakacak olursak başrolünde Tom Cruise‘un oynadığını görüyoruz. 140 milyon bütçe ayrılan yapımın yönetmen koltuğunda da Joseph Kosinki oturuyor. Kosinki daha önce yönettiği Oblivion ve Tron Efsanesi adlı filmlerle adını duyurmuştu.

Sizler Microsoft Flight Simulator‘ın ertelenen Top Gun genişlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Filmden beklentileriniz neler? kanaatlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap