1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Merakla beklenen The Matrix Resurrections’ın ilk fragmanı yayında [Video]

Merakla beklenen The Matrix Resurrections’ın ilk fragmanı yayında [Video]
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -The Matrix Resurrections


Bu yılın en çok beklenen filmi hiç şüphesiz The Matrix Resurrections. The Matrix serisinin dördüncü filmi olan The Matrix Resurrections’dan nihayet ilk fragman geldi. Kısa bir süre önce ilk görselleri ve tanıtım videosu paylaşılan film, serinin diğer filmlerinde olduğu gibi izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor.

1999 yılında vizyona girdiğinde film sektörünü değiştiren The Matrix, büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Dört Oscar sahibi olan filmin devam filmleri Matrix Reloaded ve Matrix Revolutions, 2003 yılında vizyona girmişti. Warner Bros., 2019 yılının ağustos ayında bir sürpriz yaparak Matrix’in dördüncü filminin yolda olduğu müjdesini paylaşmıştı. Geçtiğimiz yılın şubat ayında çekimlere başlayan filmin vizyona girmesine de çok az bir süre kaldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Matrix Resurrections’ın vizyona girmesine az bir sür kaldı

22 fasılalık’ta vizyona gireceği açıklanan filmiy, önceki üç filmi yöneten Wachowski kardeşlerden biri olan Lana Wachowski tarafından yazılmış ve yönetilmiş durumda. Yeni filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Jessica Henwick, Yahya Abdul-Mateen II, Carrie-Anne Moss ve daha bir çok ünlü oyuncu yer alıyor.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap