1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Merakla Beklenen Pokemon Unite Oyunu Sonunda Geldi!

Merakla Beklenen Pokemon Unite Oyunu Sonunda Geldi!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Geçtiğimiz yıldan beri oyuncuların beklediği Pokemon Unite, Temmuz ayında Nintendo Switch‘te piyasaya sürülmüştü. Bu yeni oyun, Arena of Valor (AOV) ve Mobile Legends‘a benzer bir 5’e 5 MOBA türü. fasıladaki fark, Pokemon Unite’in dikey yerine yatay bir arenası bulunuyor. Her takımdaki üssün yeri de farklı. reyuncu takımın üssü sol tarafta, rakip takımın üssü ise arenanın sağ tarafında olacak.

Yeni oyun, Pokemon animasyon filminden çeşitli karakterler de sunuyor. MOBA türüyle Pokemon karakterlerinin birleşimi olan oyun şu anda indirilmek üzere hazır. tarafi sonunda Android ve iOS‘a geldi.


Steam’den interneti yavaş oyuncular için önemli yenilik!

Steam’den interneti yavaş oyuncular için önemli yenilik!

Bir süredir farklı yeniliklerle oyuncuların karşısına çıkan Steam, şimdi de oyunların indirilirken oynanması üzerine çalışıyor.

Pokemon Unite, Android ve iOS’ta

Yeni oyun şu anda Android ve iOS cihazlarda indirilebiliyor ve oynamaya hazır. Bugün son güncellemeler ile oyun, aylardır bekleyenlerini karşılamış oldu. Güncelleme, yepyeni estetik ögeler, yeni oyun içi etkinlikler ve daha fazla dil desteği gibi pek çok yeni özellik getiriyor. reyunun resmi Twitter hesabından da yeni paylaşımlar gelmeye başladı.

Pokemon Unite resmi web sitesindeki bir gönderide yapımcı Masaaki Hoshino, mobil cihazlar ve Nintendo Switch arasında tam platformlar arası destek sunduklarını açıkladı. tarafi platformlar arasında oyun oynamak artık mümkün. Ayrıca, Eğitmenlerin takım arkadaşlarıyla takım kurmasını sağlayan Unite Squads‘ı da tanıttılar.

The Pokémon Company‘ye göre, Eğitmenler bu özellik ile kendi kadrolarını oluşturabilir veya mevcut kadroları bulabilir. Ayrıca ekipler, aynı ilgi alanlarına sahip kişilerin onları bulmaları için kendini tanıtan etiketler kullanacak.

türli Pokemon türleri var. Şu anda en yeni karakterler Mamoswine ve Sylveon dahil olmak üzere 19 karakter bulunuyor. İlerite, oyuna yeni karakterler eklenecek. Ayrıca oyunda oyuncular seviye atlamak ve gelişmek için puan kazanabilir. Bununla birlikte, seviye atladığında yeni beceriler elde edilecek. Bu beceriler, rakip takıma karşı savaşmak ve daha önce topladıkları puanları kazanmak için kullanılabilir.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap