1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Marvel’s Avengers’a yeni bir süper kahraman geliyor

Marvel’s Avengers’a yeni bir süper kahraman geliyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

İlk çıktığında büyük ses getiren Marvel’s Avengers oyunu daha sonralarda bu tanınmışliği kaybetti. Live Service bir oyun olan ve bir süre sonra görevlerde tekrara düşen yapımda çok az süper kahramanın bulunması, oyuna olan ilgiyi azalttı. Fakat oyunun geliştiricisi Crystal Dynamics azalan ilgiyi geri kazanma niyetinde.


Battlefield 2042’de bizi neler bekliyor ?

Battlefield 2042’de bizi neler bekliyor ?

Bugüne kadar Battlefield 2042 hakkında paylaşılan tüm bilgileri tek bir yazımızda sizler için topladık. Yeni oyunda bizi neler bekliyor?

Marvel’s Avengers’a bu yıl Spider-Man geliyor

Crystal Dynamics, daha önce Spider-Man’den söz etmeden Black Panther DLC’si ünlü aktör Chadwick Boseman‘ın ölümü nedeniyle bir sonraki tarihe ertelendi. İlginç nokta ise Spider-Man karakteri yalnızca PlayStation kullanıcılarına sunulacak. Geliştirici ekibin uzun süren sessizliği bazı hayranları endişelendirmişti.

Kıdemli oyun tasarımcısı Scott Walters, geliştirici ekibin 2021 yılı için Spider-Man’i geliştirdiğini, karakter hakkında ayrıntılar bulunmasa da yolda olduğunu doğruladı. Walters, “Her zaman Spider-Man’i 2021‘de PlayStation sahipleri için çıkarmayı planladık. Karakter yolda, bu yüzden bu yıl içinde daha fazla duyuru yapacağız” dedi.

Marvels Avengers Black Panther

Black Panther DLC’sinin 16 Ağustos‘ta gelişini haber vermek için, Marvel’s Avengers Steam, PlayStation ve Stadia‘da bedava hafta sonu etkinliği gerçekleştirdi. Genellikle oyunda gerçek zamanlı olarak birkaç yüz eşzamanlı oyuncu oluyordu fakat bedava etkinlik nedeniyle bu sayı 24 saatte, 10.000‘den fazla oyuncuyla yeni bir zirve belirledi.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap