1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Marvel Midnight Suns’tan tanıtım fragmanı geldi

Marvel Midnight Suns’tan tanıtım fragmanı geldi

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Marvel evreninde geçecek yeni bir oyunun tanıtım fragmanı Gamescom 2021 etkinliğinde ekranlara geldi. Marvel Midnight Suns ismine sahip yapım, evrendeki çoğu karakteri bünyesinde barındırıyor. yinel olarak sinematik geçişlere sahip olan videonun sonunda, oynanış videosunun tarihi belirdi. 1 Eylül‘de gelecek olan fragmanda, oyun içerisinden daha fazla ayrıntı hakkında fikir sahibi olabileceğiz.


Gamescom 2021’den neler bekliyoruz?

Gamescom 2021’den neler bekliyoruz?

Gamescom 2021, 24 Ağustos itibariyle Xbox etkinliği eşliğinde başladı. Biz de oyun fuarından neler beklediğimizi değerlendirdik.

Marvel Midnight Suns’ın Mart 2022’de çıkması planlanıyor

Yukarıda belirttiğimiz gibi oynanış anlamında çok bir şey vadetmeyen fragman, daha çok sinematik geçişlere sahipti. Videoda Marvel evreninden Iron Man, Wolverine, Captain Amerika, Ghost Rider, Blade ve daha birçok karakteri gördük. siyahkter modellemeleri konusunda oldukça iyi bir iş çıkardıklarını söyleyebiliriz. Yapım, göze hoş gelen bir kaplama ayrıntıına da sahip.

SDNShiftdelete.net

siyahkterlerin yeteneklerinden doğan patlama efektleri de göze oldukça hoş geliyor. Bunun yanı sıra fragmandan gördüğümüz kadarıyla Marvel evreninin oldukça sevilen karakterleri burada yer alacak. Bu da oyuncuların yapımdan aldıkları zevk dozajını üst sınırlara taşıyacaktır.

reyun taktiksel RPG yapısına sahip

reyunun fragmanına baktığımızda, Marvel karakterlerinin Midnight Suns ekibiyle birlikte kötülere karşı mücadele içerisinde olduğunu görüyoruz. Her karakterin kendine has güçlerini kullanarak rakibi alt etmeye çalıştığı yapıma, RPG yapısı da hakim durumda. tarafi buradan sonuca vararak, oyunun bir hikayeye sahip olacak. öykünin başlıca elementlerinden birisi de iblislerin annelerinden birisi olan Lilith‘i yenmek olacak.

Marvel Midnight Suns tan tanıtım fragmanı geldi

Marvel Midnight Suns‘ın geliştirici koltuğunda Firaxis Games oturuyor. Bu stüdyo daha önceden XCOM ismindeki oyunla ismini duyurmuştu. Yapımın yayıncı tarafında ise NBA oyunlarından tanıdığımız 2K Games bulunuyor.

Marvel Midnight Suns’ı nasıl buldunuz? Sizlerin oyundan beklentileri neler? Paylaşılan fragman videosunu beğendiniz mi? kanaatlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap