1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Markanın ilk katlanabiliri Honor Magic Fold böyle görünebilir

Markanın ilk katlanabiliri Honor Magic Fold böyle görünebilir
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Honor Magic Fold

Akıllı telefon pazarının öne çıkan firma firmalarından Honor imzalı ilk katlanabilir telefon modeli Honor Magic Fold için tasarım netleşmiş olabilir.

Samsung, Huawei ve Xiaomi‘den sonra katlanabilir telefon pazarına giriş yapacak büyük firmalardan birisi de Huawei’den ayrılan Honor olacak.

Aktarıldığı kadarıyla firmadan Honor Magic Fold adında bir katlanabilir telefon gelecek. Pazara Honor Magic X adı altında çıkma ihtimali de olan merak uyandırıcı cihaz, kaynaklara göre 2021 dördüncü çeyrek içerisinde görücüye çıkarılacak.

Peki model nasıl olacak? Firmaya yönelik sağlam bir kaynağa göre Magic Fold veya Magic X direkt olarak sayfadaki tasarımı taşıyabiliyor. Yani telefon net şekilde Xiaomi Mi Mix Fold ve Galaxy Z Fold serinin çizgisini kullanabilir.

Henüz teknik ayrıntıları bilinmeyen telefon, yüzde 99 ihtimalle gücünü Snapdragon 888 Plus işlemciden alacak ve Honor Magic3 serisinden gelme bir kamera sistemi kullanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magic Fold merak edilirken, firmayı zor günler bekliyor olabilir

Artık Huawei ile bir bağı kalmayan Honor, buna rağmen eski şirketi üzerinden hedef tahtasına konuyor. Biliyorsunuz Honor’un yeni ürünleri Android lisansına sahipler. Yani yeni cihazlarda Google servisleri ve hizmetleri ile Play Store uygulama marketi problemsuz olarak çalışıyor.

Ancak bunu istemeyenler bulunuyor. Ortaya çıktığı kadarıyla ABD’li bir grup siyasi, Honor’un Huawei’nin yer aldığı yasaklılar listesine alınmasını istiyor. ”

Çin devletine bağlı” şeklinde altı doldurulamayan görüşlerin olduğu şirket, şu an bahsettiğimiz grup tarafından Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Bakanlığı‘na şikayet ediliyor. Amerika Birleşik Devletleri Ticaret Bakanlığı’nın ise bu şikayetlere nasıl cevap vereceği halen bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap