1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Lord of the Rings: Rise To War, çıkış tarihi açıklandı

Lord of the Rings: Rise To War, çıkış tarihi açıklandı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

suratüklerin zeybekndisi üçlemesinden ilham alınan Lord of the Rings: Rise To War yakında oyuncularla buluşacak. reyunun yayıncısı NetEase, çıkış tarihini açıkladı. Twitter üzerinden açıklama yapan şirket, yapımın Avrupa, Amerika, Okyanusya ve cenupdoğu Asya ülkelerinden erişilebileceğini belirtti.

reyunun çıkış tarihi hakkında yüzleri güldüren bir tesadüf veya özellikle düşünülmüş bir ayrıntı var. Yapımın piyasaya sürüleceği tarih, aynı zamanda suratüklerin zeybekndisi filmindeki Bilbo ve Frodo‘nun doğum gününden bir gün sonrasına denk geliyor.


Elijah Wood, fakatzon’un suratüklerin zeybekndisi dizisine tepki gösterdi

Elijah Wood, fakatzon’un suratüklerin zeybekndisi dizisine tepki gösterdi

Elijah Wood, fakatzon’un suratüklerin zeybekndisi kararına tepki gösterdi. meşhur oyuncuya Yeni Zelanda cephesinden de katılan isimler mevcut.

Lord of the Rings: Rise To War, ön kayıtları açıldı

NetEase, Lord of the Rings: Rise To War‘un çıkış tarihini 23 Eylül olarak belirledi. Bunun yanı sıra Play Store üzerinde ön kayıt başvurularını açtı. Siz de buradan yapımın mağaza sayfasına giderek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Böylece piyasaya sürüldüğü gün otomatik olarak, Rise To War telefonunuza indirilmeye başlanacak.

Rise To War, suratüklerin zeybekndisi filminden ikonik karakterler içeriyor

NetEase‘in daha önceden duyurduğu gibi Rise To War, Orta Dünya‘nın üçüncü çağında geçiyor. Mobil strateji türünde olan yapım, 3.000 yıllık bir dönemi konu alıyor. Yayıncı şirket basın açıklamasında, “reyunda görsel olarak çarpıcı ve tamamen bize özgü bir yapı sunmayı hedefledik. Rise To War bünyesinde, suratüklerin zeybekndisi: İki Kule ve Kralın Dönüşü filmlerinden çeşitli ikonik karakterler yer alıyor.” ifadelerine yer verdi.

SDNShiftdelete.net

reyunun Play Store üzerinde bir tanıtım fragmanı bulunuyor. Baktığımızda yapımda büyük çaplı muharebelerin yer alacağını görüyoruz. Bu tarz mücadelelerde stratejimizi ön plana çıkartarak rakipten daha iyi taktik oluşturup, onun üstesinden gelmeye çalışacağız gibi duruyor.

Yeni suratüklerin zeybekndisi oyunları yolda

Bu dönemde birçok mobil strateji oyunu piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. misal olarak bunların arasında 2022 yılında piyasaya çıkması beklenen ve Gollum‘a odaklanan yeni bir yapımı gösterebiliriz. Bunun yanı sıra MMO türündeki Lord of Rings Online‘ın da yeni nesil geliştirmelerle PlayStation 5 ve Xbox Series X/S‘e geleceği belirtildi.

Lord of The Rings Rise To War çıkış tarihi açıklandı

Sizler Lord of The Rings: Rise To War‘dan neler bekliyorsunuz? suratüklerin zeybekndisi üçlemesinde en sevdiğiniz karakter kimdi? kanaatlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap