1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Logitech G335 Türkiye’de satışta; markanın en hafif kulaklığı

Logitech G335 Türkiye’de satışta; markanın en hafif kulaklığı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Logitech G335 kablolu kulaklık
logitech g335 turkiyede satista markanin en hafif kulakligi 2

reyunculara özel olarak tasarlanan Logitech G335 kablolu kulaklık modeli Türkiye’de satışa sunuldu. mahsul hafifliğiyle öne çıkıyor.

Logitech G335 kablolu kulaklık modeli Türkiye’de 829 TL‘den raflara çıkarıldı. Logitech Türkiye’den yapılan açıklamaya göre oyun severlerin yoğun ilgi gösterdiği kulaklık, hafifliği ve renk seçenekleriyle öne çıkıyor.

Firmaya göre G335 oyun kulaklığı 240 gram ağırlığıyla piyasadaki en hafif oyun kulaklığı olarak öne çıkıyor. Color Collection serisinin ödüllü kablosuz oyuncu kulaklığı G733 ile benzer bir tasarıma sahip olan G335, daha çok uyum ve daha fazla konfor sağlaması için ince bir yapıda tasarlanmış. Ayarlanabilir askılı kafa bandı tasarımı ve yumuşak dokulu kumaş kulak yastığı malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunuyor.

kara, ak ve Mint (Yeşil) renklerine sahip olan kulaklık, çift yönlü kullanıma uygun kafa bantlarıyla da renkli ve etkileyici bir görüntü sunuyor. var Color Collection ürünleriyle eşleştirmek için tasarlanan bu yeni kulaklık, oyunculara oyun alanlarını özelleştirmek ve kişiselleştirmek için daha fazla fırsat sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G335 kablosuz kulaklık dikkat çekti

Logitech G335 kablolu oyun kulaklığı, 3,5 mm ile neredeyse tüm oyun platformlarında kullanım için kolay “tak ve çalıştır” özelliklerine sahip şeklinde lanse ediliyor. kusursuz oyun sınıfı ses kalitesi, yerleşik kontroller, doğrudan kulaklığın üzerinde bulunan ses kontrol kadranı ve yukarı kaldırıldığında sesi otomatik kapatan bir mikrofon, oyuncuların dikkatlerini dağıtmadan kendilerini oyuna vermelerini sağlıyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın

 [ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap