1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Left 4 Dead 2 için Steam’den büyük fırsat!

Left 4 Dead 2 için Steam’den büyük fırsat!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Çıkışının ardından 10 yıldan fazla geçse bile Left 4 Dead 2 hala en iyi co-op oyunları arasında. geridaşlarınızla 8 kişiye kadar oynayabildiğiniz oyun, özellikle Steam mevsim indirimlerinde en çok satanlar arasında oluyordu. Eğer mevsim indirimlerini kaçırdıysanız bu klasikleşmiş co-op oyununu satın almak için bir şansınız daha var.


Dying Light 2’nin yapımcılarından önemli açıklamalar!

Dying Light 2’nin yapımcılarından önemli açıklamalar!

GamesCon etkinliği tüm hızıyla devam ediliyor. Şovun merak edilen yapımı Dying Light 2 de yeni ayrıntıları ile oyuncuları karşıladı.

Left 4 Dead 2, Steam’de yüzde 80 indirime girdi

Steam, Counter-Strike ve Dota gibi isimleri bünyesinde barındıran Valve’a ait bir diğer oyun olan Left 4 Dead 2, 30 Ağustos’a kadar yüzde 80 oranında indirimle satılacak. Bu indirim ile oyunun 18.50 TL olan fiyatı 3.70 TL’ye düşüyor. Eğer arkadaşlarınızla oynayacak bir oyun arıyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

İsmi L4D2 olarak kısaltılan oyunda birçok oyun modu ve harita bulunuyor. Normal oyun modu olarak nitelendirilen Senaryo’yu oynadığınızda 10’dan fazla haritadan birini seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz haritada toplamda dört oyuncu olarak bir noktadan bir diğerine yolda karşınıza çıkacak zombilerle savaşarak gitmeniz isteniyor. İstenen noktaya ulaşmanızın ardından kendinizi barınağa kapatacak ve aynı harita içindeki diğer noktaya gitmeye çalışacaksınız.

left 4 dead 2

Bu oyun modundan sonra en çok sevilen mod olan Dönüşüm ile oyuncu sayısı 8’e kadar çıkabiliyor. Bu modda insanlar ve zombiler iki takıma ayrılıyor, dileyen oyuncular zombi olarak yaşayanlara karşı savaşabiliyor. mesele zombi takımı bir round kazanırsa takımlar değişiyor. Bu eğlenceli modu da deneyimleyebilirsiniz.

Left 4 Dead 2 minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7 32/64-bit/ Vista 32/64/ XP.
İşlemci: Pentium 4 3.0GHz
hafıza: 2 GB RAM
ekran Kartı: 128 MB VRAM, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 veveyaha iyisi
DirectX: Sürüm 9.0c.
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan.
Ses Kartı: DirectX 9.0c.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap