1. Ana Sayfa
  2. Otomobil

LeasePlan, NoStressPlan ile kiralamada stresi ortadan kaldırıyor

LeasePlan, NoStressPlan ile kiralamada stresi ortadan kaldırıyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketlerinden biri olarak beş kıtada ve 30’dan fazla ülkede dev bir araç filosunu yöneten LeasePlan’in ülkemizdeki ofisi LeasePlan Türkiye, operasyonel kiralamayı tercih eden firmaların hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmayı sürdürüyor.

Kısa süre önce salgın koşulları neticesinde firmaların planlamalarındaki belirsizliklere çözüm olabilmek adına EsnekPlan sistemini devreye alan LeasePlan Türkiye, bu kez de kiralama süreci boyunca yaşanabilecek stres unsurlarını ortadan kaldıracak yeni hizmetini duyurdu.

ZDvcAAAAAElFTkSuQmCC

ZDvcAAAAAElFTkSuQmCC

NoStressPlan adıyla dikkatleri çeken yeni hizmet, kiralama döneminde meydana gelebilecek sorunlare karşılık firmalara önemli güvenceler sunuyor. NoStresPlan modeliyle konkordato, iflas, vefat, malulen emeklilik ve doğal afet gibi birçok konuda kiralama sözleşmesi firmalar tarafından rastgele bir ücret ödenmeden iptal edilebiliyor.

LeasePlan Türkiye tarafından sunulan NoStressPlan hizmetinde, firmalar için başka bir stres unsuru olacak fiyat konusunda da önemli bir ilavetenlık sunuluyor. Buna göre, firmalar NoStressPlan’in sağladığı aynı sözleşme koşulları ile daha uygun bir operasyonel kiralama teklifi bulursa; LeasePlan Türkiye teklifi, bulunan uygun fiyata göre revize ediyor.

LeasePlan

Yalnızca web sitesinde yer alan NoStressPlan etiketli kampanyalarda geçerli olacak uygun fiyat garantisinde, LeasePlan Türkiye’nin sunduğu sözleşme şartları, süre, kilometre, varsa peşinat, hizmet ayrıntıları, araç markası, araç modeli ve donanımın birebir eşleşmiş olması gerekiyor. Karşılaştırmada ilaveten, operasyonel kiralama firmalarının web sitelerinde aynı tarihte yayında olan teklifleri baz alınıyor. Böylece NoStressPlan, firmaların aynı dönemde en uygun fiyatlı teklif almasını da garanti ediyor.

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay; “Sadece ülkece değil global olarak pandeminin etkileri nedeniyle zorlu bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte firmaların da kaynaklarını sağlıklı yönetebilmek adına operasyonel kiralamaya ihtiyacı var. Fakat, birtakım belirsizlikler firmaların haklı olarak bazı stresler yaşamasına neden olabiliyor. Bu kapsamda, Türkiye operasyonel kiralama sektörüne yine bir ilki gerçekleştirerek kazandırdığımız NoStressPlan ürünümüz ile bedava erken iade ve en uygun fiyat garantisi gibi avantajlı özellikler sunuyoruz.”

“Bunun yanı sıra, tüm operasyonel kiralama hizmetlerini LeasePlan kalitesiyle kusursuz bir şekilde sürdürüyor ve mobiliteyi kesintisiz olarak devam ettiriyoruz. Yedek araç, bakım, onarım, lastik, hasar yönetimi, vergi yönetimi, muayene, yol yardım gibi tüm operasyonel hizmetleri kapsayan NoStressPlan tekliflerimiz ile firmaların bu alanda yaşayacağı tüm stresi sona erdirmek istiyoruz. değerlendirmesinde bulundu.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap