1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Konami, eFootball 2022’yi duyurdu – ShiftDelete.Net

Konami, eFootball 2022’yi duyurdu – ShiftDelete.Net
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Konami’nin normalde PES serisi büyük bir hayran kitlesine sahipti. tekrar de FIFA’nın gölgesinde kaldı. Şirket zaten tutulmayan oyunları için her yıl lisans anlaşmalarıyla ve geliştirme süreçleriyle çok fazla kaynak harcadığının farkına vardı. Konami, her yıl bir oyun çıkarmaktansa odak noktasını daha küçük bir yapıma yönlendirmeye karar verdi.

eFootball’u duyuran şirket, oyunu bedava bir şekilde sunarak kullanıcıları çekmeyi hedefledi. Çevrimdışı maç karşılaşmaları ne kadar eğlenceli de olsa arkadaşlarınızla sürekli bir araya gelemiyordunuz ve bu yüzden Konami, FIFA modeli izleyerek daha çok online ağırlıklı bir futbol oyunu çıkardı.


FIFA Online 4’ün Türkiye’ye geleceği tarih belli oldu

FIFA Online 4’ün Türkiye’ye geleceği tarih belli oldu

Electronic arkas tarafından geliştirilen FIFA Online 4, çok yakında Türkiye’ye geliyor. reyunun çıkış tarihi kesinleşti!

eFootball 2022, 30 Eylül‘de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Windows için çıkış yapacak. 2022 sürümü ile bazı yenilikler de geliyor. Yeni sürümde öncekinde de olduğu gibi çevrimdışı maçlar yapabileceksiniz. suni zekaya ve arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz dokuz takım bulunuyor; FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate, Sao Paulo FC.

Ayrıca 6 adet stadyum da yer alıyor; Nou Camp, Old Trafford, kırmızılianz Stadium, buyrukates Stadium, kırmızılianz Arena, eFootball Stadium.

eFootball 2022

Favori dizilişlerinize, taktiklerinize uyan futbolcular ve koçlar ile anlaşma yapabilirsiniz. Ardından onları dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı oynamak için eğitebilir ve güçlendirebilirsiniz.

eFootball 2022 ile birlikte yeni maç modları da geliyor:

eFootball Creative League: Bu mod oyuncuların uçurumatıcı Takımlarını dünyanın en iyisi olmak için diğer oyunculara karşı rekabet edebilmesini sağlıyor.

Tur tesirnliği: YZ rakiplere karşı tur formatında oynayabiliyorsunuz. tesirnlik Puanları biriktirerek ödüller kazanabilirsiniz.

alan Okuma tesirnliği: Çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz, ödüller kazanmak için atanan görevleri tamamlayın.

Çevrimiçi Hızlı Maç: Yeni eklenen platformlar arası eşleştirme (yalnızca PC ve konsollar) dahil olmak üzere 600’den fazla lisanslı kulüp/takım kullanarak diğer oyunculara karşı sıradan bir online maç oynayabilirsiniz.

Çevrimiçi Maç Lobisi: Çevrimiçi bir maç odası kurabilir ve oyuncuları sizinle 1v1 maç yapmaları için odanıza çağırabilirsiniz.

eFootball 2022 2

eFootball 2022 ile yeni oyuncu türleri de oyuna ekleniyor. Futbol oyuncularını oyun içerisinde bulunan 3 para birimi ile alabilirsiniz. Bunlar: eFootball Coins (Premium para birimi), GP (oyun oynayarak kazanabilirsiniz) ve eFootball Points (oyun oynayarak kazanabilirsiniz). İşte yeni oyuncu türleri:

Standart: var sezondaki performansa dayalı oyuncular, eFootball Coins veya GP ile alınabilir.

şimendiferd: tesirleyici bir performans sergiledikleri belirli maçlara veya haftalara dayalı oyuncular, GP ile alınabilir.

Öne Çıkan: eFootball Coins veya eFootball Points ile alınabilen elle seçilmiş oyuncular.

Efsanevi: eFootball Coins veya eFootball Points ile alınabilen ve belirli bir olağanüstü sezona dayalı oyunculardır.

iOS ve Android‘de eFootball

Unreal Engine ile geliştirilen eFootball platformuyla deneyimi konsol, PC ve mobil üzerinde birleştirmek mümkün oldu. Bu sayede iOS ve Android platformların konsol seviyesinde bir eFootball deneyimi mümkün.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap