1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Kimlik platformu Clear Secure pandemiden etkilendi

Kimlik platformu Clear Secure pandemiden etkilendi
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Kimlik platformu Clear Secure pandemiyle birlikte havaalanlarındaki durgunluktan etkilendi. Platform, henüz yeni yeni toparlanıyor.

Kimlik platformu Clear Secure pandemiden olumsuz etkilendi

Havaalanlarında ve diğer mekanlarda kullanılan Clear kimlik platformunu işleten teknoloji şirketi Clear Secure, halka açık bir şirket olarak ilk üç aylık raporunu içeren ikinci çeyrek mali sonuçlarını yayınladı.

Rapora göre ikinci çeyrekte seyahatlerdeki güçlü toparlanma sayesinde toplam rezervasyonlar yıllık bazda yüzde 102 arttı. Clear Secure’un çeyreklik dönedeki geliri, bir önceki yıla göre yüzde 8 düşüşle 55.2 milyon dolar oldu. Analistler ise 54.21 milyon dolarlık gelir üzerinden hisse başına 31 sent net zarar bekliyorlardı.

Clear Secure’un havacılık dışı platformu, özellikle Health Pass, yeni ortaklar ve mevcut ve yeni üyelerle bu çeyrekte önemli bir ivme kazandı. Clear Secure’un Toplam Kümülatif Kayıtları yıldan yıla yüzde 26 artarak 6,3 milyona ulaştı ve 15 Ağustos’ta 7 milyonu gördü. . Büyüme, hem CLEAR Plus kayıtları hem de platform kayıtları tarafından sağlandı.

2021 yılının 3. çeyreği için Clear Secure, 65,5 milyon ila 66 milyon dolar arasında bir gelir bekliyor.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap