1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Kayıp YouTuber Gabby Petito’nun Nişanlısının Evinde Arama

Kayıp YouTuber Gabby Petito’nun Nişanlısının Evinde Arama
0

- Advertisement -

[ad_1]

yitik YouTuber Gabby Petito'nun nişanlısının evinde arama

- Advertisement -

Amerika Birleşik Devletleri, YouTuber Gabby Petito’nun nişanlısıyla ülke turuna çıktıktan sonra ortadan kaybolmasını araştırıyor. FBI, genç kadının nişanlısı Brian Laundrie’nin evine baskın düzenledi.

vNCjbOdJdkudEzHWO9 sNQ
Wyoming eyaletindeki bir milli parkta bir süredir kayıp olan YouTuber Gabby Petito’ya ait olduğu düşünülen bir ceset bulundu. Bunun üzerine ABD Federal Soruşturma ofis (yazıhane)su (FBI) pazartesi sabahı kadının nişanlısı Brian Laundrie’nin ailesiyle birlikte kaldığı evi polislerle birlikte aradı.
Yku zPpnbEeVy0rt 8J5Dw
fazla sayıda güvenlik görevlisinin yaptığı aramada ipucu verebileceği düşünülen eşya evden kutularla çıkarıldı. Laundrie’nin annesinin kullandığı bir otomobile de el konuldu.
Juj 2loJr0SmE 3cAg2rqw
Kadının kaybolduğu haberlerinin uluslararası basına yansımasının ardından bulunamayan şüphelinin ebeveynlerine polisin sorular yönelttiği görüldü.
OLAYIN GEÇMİŞİ
Laundrie ve Petito, Kaliforniya’nın North Port bölgesindeki bu evde 23 yaşındaki adamın ailesiyle birlikte yaşıyordu. Haziran sonlarında ülkeyi gezmek için yola çıkan çift, otomobilleriyle ülkenin garp sahilları’ndaki milli parkları gezmeyi planlıyordu.
M6mSE8Zez06om3EKa6rWbA
İkiliyi 12 Ağustos’ta kavga ederken gören bir kişi, polise ihbarda bulundu. Bu aramanın yeni ortaya çıkan kaydı, ihbarcının Laundrie’nin Petito’ya tokat attığını söylediğini ortaya koydu.
Ut62io Pq061kNnZKjCOOw
Utah’ın Moab bölgesinde yaşanan olayda, polisin çiftin yanın gittiği anların videosu da yayımlandı. Görüntülerde çiftin otomobilin temizliği konusunda kavgaya tutuştuklarını söylediği yer alıyor. Bu olayda birbirinden şikayetçi olmayan çifti ayıran polis, kadının o gece otomobilde, Laundrie’ninse bir motelde ayrı ayrı kalmasını sağlamıştı.
KHQtCB OUkqwm2 5EjYj6Q
22 yaşındaki genç kadın gezi sırasında ailesiyle düzenli olarak konuşsa da iletişim ağustos sonlarında aniden kesilmiş ve hakkında 11 Eylül’de kayıp ihbarı yapılmıştı.
BDIp1kza8E6dRWwcQt9Oug
Kadının sosyal medyada yaptığı paylaşımlarsa ağustos sonlarında durmuştu. Ailesi, Petito’nun telefonundan kendilerine 27 ve 30 Ağustos’ta gelen mesajların, başkası tarafından yazılmış olabileceğini düşünüyor.
ZfA2iJe EUe
Öte yandan Laundrie, 1 Eylül’de yalnız başına evine dönmüştü. itimatlik güçleri ve Petito’nun ailesi, Laundrie ve ailesinden bilgi almaya çalışsa da onlar rastgele bir açıklamada bulunmamıştı.
JE6rciwd1kezvDYLVTzJQA
Bunun ardından Laundrie’nin ailesinin açıklamasına göre, genç adam da 14 Eylül’de yürüyüşe çıkacağını söyleyip ortadan kaybolmuştu. Hakkında resmi bir suçlama olmayan Laundrie aransa da henüz bulunamadı.
Ariu KIfjUe5wWZB2V7Y0w
FBI baskınından fotoğraflar…
JaSxMwdeGUymjMEK Z1VZg
izNYH QC4UudJZZiW5NcVg

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap